opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Terminarz 2018/2019
Wybierz kolejkę do wyświetlenia: Poprzednia||Następna
1 kolejka 
LZS Jadachy LZS Jadachy 1 : 1 Słowianin Grębów Słowianin Grębów 4 sie, 12:00
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 3 : 1 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 4 sie, 17:00
Wisan Skopanie Wisan Skopanie 1 : 7 Sokół Kamień Sokół Kamień 5 sie, 16:00
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 5 : 0 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 5 sie, 16:00
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 2 : 2 LZS Ździary LZS Ździary 5 sie, 16:00
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 7 : 0 San Kłyżów San Kłyżów 5 sie, 16:00
Retman Ulanów Retman Ulanów 4 : 1 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 5 sie, 16:00
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 1 : 0 LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola 5 sie, 18:00
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 0 : 3 Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg 8 sie, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
2 kolejka 
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 0 : 1 LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola 11 sie, 11:00
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 1 : 2 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 11 sie, 11:00
San Kłyżów San Kłyżów 1 : 2 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 11 sie, 16:00
LZS Ździary LZS Ździary 4 : 1 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 11 sie, 16:00
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 3 : 2 LZS Jadachy LZS Jadachy 11 sie, 17:00
Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg 5 : 0 Retman Ulanów Retman Ulanów 12 sie, 11:00
Sokół Kamień Sokół Kamień 3 : 0 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 12 sie, 16:00
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 3 : 0 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 12 sie, 16:00
Wisan Skopanie Wisan Skopanie 2 : 0 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 12 sie, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
3 kolejka 
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 2 : 3 Sokół Kamień Sokół Kamień 15 sie, 16:00
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 1 : 2 Wisan Skopanie Wisan Skopanie 15 sie, 16:00
LZS Jadachy LZS Jadachy 2 : 6 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 15 sie, 16:00
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 1 : 1 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 15 sie, 16:00
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 2 : 0 Słowianin Grębów Słowianin Grębów 15 sie, 16:00
Retman Ulanów Retman Ulanów 3 : 0 San Kłyżów San Kłyżów 15 sie, 16:00
LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola 0 : 5 Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg 15 sie, 16:00
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 6 : 1 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 15 sie, 16:00
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 1 : 0 LZS Ździary LZS Ździary 15 sie, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
4 kolejka 
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 0 : 2 Sokół Kamień Sokół Kamień  
Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg 4 : 1 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
San Kłyżów San Kłyżów 2 : 2 LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola  
LZS Ździary LZS Ździary 2 : 2 Retman Ulanów Retman Ulanów  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 1 : 2 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 1 : 3 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Wisan Skopanie Wisan Skopanie 2 : 0 LZS Jadachy LZS Jadachy  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 4 : 3 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 0 : 3 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 19 sie, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
5 kolejka 
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 4 : 1 Sokół Kamień Sokół Kamień  
LZS Jadachy LZS Jadachy 3 : 3 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 2 : 3 Wisan Skopanie Wisan Skopanie  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 2 : 2 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 2 : 0 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba  
Retman Ulanów Retman Ulanów 1 : 2 Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola 1 : 6 LZS Ździary LZS Ździary  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 5 : 3 San Kłyżów San Kłyżów  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 1 : 9 Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg  
powered by © Tabelkownik 1.5
6 kolejka 
Sokół Kamień Sokół Kamień 2 : 3 Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg  
San Kłyżów San Kłyżów 3 : 2 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
LZS Ździary LZS Ździary 1 : 1 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 3 : 1 LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 0 : 1 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
Wisan Skopanie Wisan Skopanie 0 : 3 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 0 : 1 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 3 : 0 LZS Jadachy LZS Jadachy  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 3 : 1 Retman Ulanów Retman Ulanów 1 wrz, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
7 kolejka 
LZS Jadachy LZS Jadachy 1 : 6 Sokół Kamień Sokół Kamień  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 1 : 6 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 2 : 3 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 0 : 1 Wisan Skopanie Wisan Skopanie  
Retman Ulanów Retman Ulanów 1 : 3 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola 2 : 3 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 2 : 2 Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 0 : 5 LZS Ździary LZS Ździary  
Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg 0 : 1 San Kłyżów San Kłyżów  
powered by © Tabelkownik 1.5
8 kolejka 
Sokół Kamień Sokół Kamień 6 : 0 San Kłyżów San Kłyżów  
LZS Ździary LZS Ździary 1 : 1 Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 3 : 1 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 1 : 2 LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola  
Wisan Skopanie Wisan Skopanie 3 : 1 Retman Ulanów Retman Ulanów  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 3 : 2 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 2 : 0 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
LZS Jadachy LZS Jadachy 2 : 1 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 0 : 1 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 8 wrz, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
9 kolejka 
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 1 : 3 Sokół Kamień Sokół Kamień  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 5 : 0 LZS Jadachy LZS Jadachy  
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 1 : 3 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Retman Ulanów Retman Ulanów 0 : 5 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola 3 : 1 Wisan Skopanie Wisan Skopanie  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 1 : 3 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg 4 : 0 Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
San Kłyżów San Kłyżów 0 : 5 LZS Ździary LZS Ździary  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 1 : 3 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 15 wrz, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
10 kolejka 
Sokół Kamień Sokół Kamień 0 : 3 LZS Ździary LZS Ździary  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 2 : 0 San Kłyżów San Kłyżów  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 4 : 0 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
Wisan Skopanie Wisan Skopanie 3 : 2 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 5 : 0 LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 4 : 2 Retman Ulanów Retman Ulanów  
LZS Jadachy LZS Jadachy 1 : 4 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 1 : 1 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 1 : 5 Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg 23 wrz, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
11 kolejka 
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 1 : 3 Sokół Kamień Sokół Kamień  
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 2 : 1 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Retman Ulanów Retman Ulanów 4 : 1 LZS Jadachy LZS Jadachy  
LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola 1 : 3 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 1 : 0 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 0 : 1 Wisan Skopanie Wisan Skopanie  
Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg 11 : 0 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
LZS Ździary LZS Ździary 6 : 0 Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
San Kłyżów San Kłyżów 3 : 5 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 30 wrz, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
12 kolejka 
Sokół Kamień Sokół Kamień 1 : 0 Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 1 : 1 San Kłyżów San Kłyżów  
Wisan Skopanie Wisan Skopanie 0 : 10 Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 3 : 2 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 4 : 2 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
LZS Jadachy LZS Jadachy 7 : 6 LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 2 : 3 Retman Ulanów Retman Ulanów  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 2 : 1 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 2 : 5 LZS Ździary LZS Ździary 6 paź, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
13 kolejka 
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 0 : 3 Sokół Kamień Sokół Kamień  
Retman Ulanów Retman Ulanów 1 : 0 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola 3 : 1 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 2 : 1 LZS Jadachy LZS Jadachy  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 0 : 6 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg 4 : 2 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
San Kłyżów San Kłyżów 1 : 3 Wisan Skopanie Wisan Skopanie  
LZS Ździary LZS Ździary 7 : 2 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 1 : 1 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 14 paź, 15:00
powered by © Tabelkownik 1.5
14 kolejka 
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica - : - Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
Wisan Skopanie Wisan Skopanie - : - LZS Ździary LZS Ździary  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice - : - San Kłyżów San Kłyżów  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola - : - Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg  
LZS Jadachy LZS Jadachy - : - Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe - : - Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki - : - LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola  
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna - : - Retman Ulanów Retman Ulanów  
Sokół Kamień Sokół Kamień - : - Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 20 paź, 15:00
powered by © Tabelkownik 1.5
15 kolejka 
Retman Ulanów Retman Ulanów - : - Sokół Kamień Sokół Kamień  
LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola - : - Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk - : - Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów - : - Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg - : - LZS Jadachy LZS Jadachy  
San Kłyżów San Kłyżów - : - Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
LZS Ździary LZS Ździary - : - Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów - : - Wisan Skopanie Wisan Skopanie  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba - : - Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
powered by © Tabelkownik 1.5
16 kolejka 
Sokół Kamień Sokół Kamień - : - Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
Wisan Skopanie Wisan Skopanie - : - Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice - : - Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola - : - LZS Ździary LZS Ździary  
LZS Jadachy LZS Jadachy - : - San Kłyżów San Kłyżów  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe - : - Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki - : - Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna - : - Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
Retman Ulanów Retman Ulanów - : - LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola  
powered by © Tabelkownik 1.5
17 kolejka 
LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola - : - Sokół Kamień Sokół Kamień  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk - : - Retman Ulanów Retman Ulanów  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów - : - Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg - : - Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
San Kłyżów San Kłyżów - : - Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
LZS Ździary LZS Ździary - : - LZS Jadachy LZS Jadachy  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów - : - Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba - : - Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica - : - Wisan Skopanie Wisan Skopanie  
powered by © Tabelkownik 1.5


Terminarz 2011/2012

Terminarz 2012/2013

Terminarz 2013/2014

Terminarz 2014/2015

Terminarz 2015/2016

Terminarz 2016/2017

Terminarz 2017/2018

www.stalnowadeba.pl

Samorzšdowy Oœrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.



Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 5,945,736 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.