opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Terminarz 2018/2019
Wybierz kolejkę do wy¶wietlenia: Poprzednia||Następna
1 kolejka 
LZS Jadachy LZS Jadachy 1 : 1 Słowianin Grębów Słowianin Grębów 4 sie, 12:00
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 3 : 1 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 4 sie, 17:00
Wisan Skopanie Wisan Skopanie 1 : 7 Sokół Kamień Sokół Kamień 5 sie, 16:00
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 5 : 0 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 5 sie, 16:00
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 2 : 2 LZS ¬dziary LZS ¬dziary 5 sie, 16:00
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 7 : 0 San Kłyżów San Kłyżów 5 sie, 16:00
Retman Ulanów Retman Ulanów 4 : 1 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 5 sie, 16:00
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 1 : 0 LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola 5 sie, 18:00
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna - : - Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg 8 sie, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
2 kolejka 
Sokół Kamień Sokół Kamień - : - Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów - : - LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola  
Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg - : - Retman Ulanów Retman Ulanów  
San Kłyżów San Kłyżów - : - Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
LZS ¬dziary LZS ¬dziary - : - Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów - : - Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica - : - Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Wisan Skopanie Wisan Skopanie - : - Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba - : - LZS Jadachy LZS Jadachy 11 sie, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
3 kolejka 
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice - : - Sokół Kamień Sokół Kamień  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola - : - Wisan Skopanie Wisan Skopanie  
LZS Jadachy LZS Jadachy - : - Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe - : - Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki - : - Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna - : - LZS ¬dziary LZS ¬dziary  
Retman Ulanów Retman Ulanów - : - San Kłyżów San Kłyżów  
LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola - : - Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk - : - Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
powered by © Tabelkownik 1.5
4 kolejka 
Sokół Kamień Sokół Kamień - : - Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg - : - Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
San Kłyżów San Kłyżów - : - LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola  
LZS ¬dziary LZS ¬dziary - : - Retman Ulanów Retman Ulanów  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów - : - Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba - : - Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica - : - Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Wisan Skopanie Wisan Skopanie - : - LZS Jadachy LZS Jadachy  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice - : - Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
powered by © Tabelkownik 1.5
5 kolejka 
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola - : - Sokół Kamień Sokół Kamień  
LZS Jadachy LZS Jadachy - : - Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe - : - Wisan Skopanie Wisan Skopanie  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki - : - Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna - : - Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba  
Retman Ulanów Retman Ulanów - : - Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola - : - LZS ¬dziary LZS ¬dziary  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk - : - San Kłyżów San Kłyżów  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów - : - Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg  
powered by © Tabelkownik 1.5
6 kolejka 
Sokół Kamień Sokół Kamień - : - Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg  
San Kłyżów San Kłyżów - : - Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
LZS ¬dziary LZS ¬dziary - : - Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów - : - LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba - : - Retman Ulanów Retman Ulanów  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica - : - Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
Wisan Skopanie Wisan Skopanie - : - Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice - : - Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola - : - LZS Jadachy LZS Jadachy  
powered by © Tabelkownik 1.5
7 kolejka 
LZS Jadachy LZS Jadachy - : - Sokół Kamień Sokół Kamień  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe - : - Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki - : - Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna - : - Wisan Skopanie Wisan Skopanie  
Retman Ulanów Retman Ulanów - : - Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola - : - Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk - : - Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów - : - LZS ¬dziary LZS ¬dziary  
Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg - : - San Kłyżów San Kłyżów  
powered by © Tabelkownik 1.5
8 kolejka 
Sokół Kamień Sokół Kamień - : - San Kłyżów San Kłyżów  
LZS ¬dziary LZS ¬dziary - : - Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów - : - Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba - : - Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica - : - LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola  
Wisan Skopanie Wisan Skopanie - : - Retman Ulanów Retman Ulanów  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice - : - Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola - : - Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
LZS Jadachy LZS Jadachy - : - Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
powered by © Tabelkownik 1.5
9 kolejka 
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe - : - Sokół Kamień Sokół Kamień  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki - : - LZS Jadachy LZS Jadachy  
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna - : - Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Retman Ulanów Retman Ulanów - : - Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola - : - Wisan Skopanie Wisan Skopanie  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk - : - Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów - : - Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba  
Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg - : - Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
San Kłyżów San Kłyżów - : - LZS ¬dziary LZS ¬dziary  
powered by © Tabelkownik 1.5
10 kolejka 
Sokół Kamień Sokół Kamień - : - LZS ¬dziary LZS ¬dziary  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów - : - San Kłyżów San Kłyżów  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba - : - Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica - : - Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
Wisan Skopanie Wisan Skopanie - : - Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice - : - LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola - : - Retman Ulanów Retman Ulanów  
LZS Jadachy LZS Jadachy - : - Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe - : - Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
powered by © Tabelkownik 1.5
11 kolejka 
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki - : - Sokół Kamień Sokół Kamień  
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna - : - Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Retman Ulanów Retman Ulanów - : - LZS Jadachy LZS Jadachy  
LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola - : - Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk - : - Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów - : - Wisan Skopanie Wisan Skopanie  
Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg - : - Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
San Kłyżów San Kłyżów - : - Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba  
LZS ¬dziary LZS ¬dziary - : - Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
powered by © Tabelkownik 1.5
12 kolejka 
Sokół Kamień Sokół Kamień - : - Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba - : - LZS ¬dziary LZS ¬dziary  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica - : - San Kłyżów San Kłyżów  
Wisan Skopanie Wisan Skopanie - : - Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice - : - Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola - : - Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
LZS Jadachy LZS Jadachy - : - LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe - : - Retman Ulanów Retman Ulanów  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki - : - Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
powered by © Tabelkownik 1.5
13 kolejka 
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna - : - Sokół Kamień Sokół Kamień  
Retman Ulanów Retman Ulanów - : - Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola - : - Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk - : - LZS Jadachy LZS Jadachy  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów - : - Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg - : - Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
San Kłyżów San Kłyżów - : - Wisan Skopanie Wisan Skopanie  
LZS ¬dziary LZS ¬dziary - : - Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów - : - Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba  
powered by © Tabelkownik 1.5
14 kolejka 
Sokół Kamień Sokół Kamień - : - Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica - : - Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
Wisan Skopanie Wisan Skopanie - : - LZS ¬dziary LZS ¬dziary  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice - : - San Kłyżów San Kłyżów  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola - : - Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg  
LZS Jadachy LZS Jadachy - : - Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe - : - Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki - : - LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola  
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna - : - Retman Ulanów Retman Ulanów  
powered by © Tabelkownik 1.5
15 kolejka 
Retman Ulanów Retman Ulanów - : - Sokół Kamień Sokół Kamień  
LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola - : - Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk - : - Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów - : - Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg - : - LZS Jadachy LZS Jadachy  
San Kłyżów San Kłyżów - : - Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
LZS ¬dziary LZS ¬dziary - : - Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów - : - Wisan Skopanie Wisan Skopanie  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba - : - Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
powered by © Tabelkownik 1.5
16 kolejka 
Sokół Kamień Sokół Kamień - : - Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
Wisan Skopanie Wisan Skopanie - : - Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice - : - Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola - : - LZS ¬dziary LZS ¬dziary  
LZS Jadachy LZS Jadachy - : - San Kłyżów San Kłyżów  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe - : - Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki - : - Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna - : - Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
Retman Ulanów Retman Ulanów - : - LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola  
powered by © Tabelkownik 1.5
17 kolejka 
LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola - : - Sokół Kamień Sokół Kamień  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk - : - Retman Ulanów Retman Ulanów  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów - : - Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg - : - Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
San Kłyżów San Kłyżów - : - Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
LZS ¬dziary LZS ¬dziary - : - LZS Jadachy LZS Jadachy  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów - : - Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba - : - Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica - : - Wisan Skopanie Wisan Skopanie  
powered by © Tabelkownik 1.5


Terminarz 2011/2012

Terminarz 2012/2013

Terminarz 2013/2014

Terminarz 2014/2015

Terminarz 2015/2016

Terminarz 2016/2017

Terminarz 2017/2018

www.stalnowadeba.pl

Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.



Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 5,711,733 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.