opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Terminarz 2018/2019
Wybierz kolejkę do wyświetlenia: Poprzednia||Następna
1 kolejka 
LZS Jadachy LZS Jadachy - : - Słowianin Grębów Słowianin Grębów 4 sie, 12:00
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 3 : 1 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 4 sie, 17:00
Wisan Skopanie Wisan Skopanie 1 : 7 Sokół Kamień Sokół Kamień 5 sie, 16:00
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 5 : 0 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 5 sie, 16:00
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 2 : 2 LZS Ździary LZS Ździary 5 sie, 16:00
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 7 : 0 San Kłyżów San Kłyżów 5 sie, 16:00
Retman Ulanów Retman Ulanów 4 : 1 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 5 sie, 16:00
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 1 : 0 LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola 5 sie, 18:00
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 0 : 3 Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg 8 sie, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
2 kolejka 
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 0 : 1 LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola 11 sie, 11:00
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 1 : 2 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 11 sie, 11:00
San Kłyżów San Kłyżów 1 : 2 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 11 sie, 16:00
LZS Ździary LZS Ździary 4 : 1 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 11 sie, 16:00
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba - : - LZS Jadachy LZS Jadachy 11 sie, 17:00
Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg 5 : 0 Retman Ulanów Retman Ulanów 12 sie, 11:00
Sokół Kamień Sokół Kamień 3 : 0 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 12 sie, 16:00
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 3 : 0 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 12 sie, 16:00
Wisan Skopanie Wisan Skopanie 2 : 0 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 12 sie, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
3 kolejka 
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 2 : 3 Sokół Kamień Sokół Kamień 15 sie, 16:00
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 1 : 2 Wisan Skopanie Wisan Skopanie 15 sie, 16:00
LZS Jadachy LZS Jadachy - : - Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 15 sie, 16:00
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 1 : 1 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 15 sie, 16:00
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 2 : 0 Słowianin Grębów Słowianin Grębów 15 sie, 16:00
Retman Ulanów Retman Ulanów 3 : 0 San Kłyżów San Kłyżów 15 sie, 16:00
LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola 0 : 5 Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg 15 sie, 16:00
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 6 : 1 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 15 sie, 16:00
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 1 : 0 LZS Ździary LZS Ździary 15 sie, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
4 kolejka 
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 0 : 2 Sokół Kamień Sokół Kamień  
Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg 4 : 1 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
San Kłyżów San Kłyżów 2 : 2 LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola  
LZS Ździary LZS Ździary 2 : 2 Retman Ulanów Retman Ulanów  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 1 : 2 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 1 : 3 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Wisan Skopanie Wisan Skopanie - : - LZS Jadachy LZS Jadachy  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 4 : 3 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 0 : 3 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 19 sie, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
5 kolejka 
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 4 : 1 Sokół Kamień Sokół Kamień  
LZS Jadachy LZS Jadachy - : - Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 2 : 3 Wisan Skopanie Wisan Skopanie  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 2 : 2 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 2 : 0 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba  
Retman Ulanów Retman Ulanów 1 : 2 Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola 1 : 6 LZS Ździary LZS Ździary  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 5 : 3 San Kłyżów San Kłyżów  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 1 : 9 Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg  
powered by © Tabelkownik 1.5
6 kolejka 
Sokół Kamień Sokół Kamień 2 : 3 Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg  
San Kłyżów San Kłyżów 3 : 2 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
LZS Ździary LZS Ździary 1 : 1 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 3 : 1 LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 0 : 1 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
Wisan Skopanie Wisan Skopanie 0 : 3 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 0 : 1 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola - : - LZS Jadachy LZS Jadachy  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 3 : 1 Retman Ulanów Retman Ulanów 1 wrz, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
7 kolejka 
LZS Jadachy LZS Jadachy - : - Sokół Kamień Sokół Kamień  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 1 : 6 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 2 : 3 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 0 : 1 Wisan Skopanie Wisan Skopanie  
Retman Ulanów Retman Ulanów 1 : 3 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola 2 : 3 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 2 : 2 Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 0 : 5 LZS Ździary LZS Ździary  
Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg 0 : 1 San Kłyżów San Kłyżów  
powered by © Tabelkownik 1.5
8 kolejka 
Sokół Kamień Sokół Kamień 6 : 0 San Kłyżów San Kłyżów  
LZS Ździary LZS Ździary 1 : 1 Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 3 : 1 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 1 : 2 LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola  
Wisan Skopanie Wisan Skopanie 3 : 1 Retman Ulanów Retman Ulanów  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 3 : 2 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 2 : 0 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
LZS Jadachy LZS Jadachy - : - Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 0 : 1 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 8 wrz, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
9 kolejka 
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 1 : 3 Sokół Kamień Sokół Kamień  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki - : - LZS Jadachy LZS Jadachy  
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 1 : 3 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Retman Ulanów Retman Ulanów 0 : 5 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola 3 : 1 Wisan Skopanie Wisan Skopanie  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 1 : 3 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg 4 : 0 Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
San Kłyżów San Kłyżów 0 : 5 LZS Ździary LZS Ździary  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 1 : 3 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 15 wrz, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
10 kolejka 
Sokół Kamień Sokół Kamień 0 : 3 LZS Ździary LZS Ździary  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 2 : 0 San Kłyżów San Kłyżów  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 4 : 0 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
Wisan Skopanie Wisan Skopanie 3 : 2 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 5 : 0 LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 4 : 2 Retman Ulanów Retman Ulanów  
LZS Jadachy LZS Jadachy - : - Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 1 : 1 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 1 : 5 Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg 23 wrz, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
11 kolejka 
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 1 : 3 Sokół Kamień Sokół Kamień  
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 2 : 1 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Retman Ulanów Retman Ulanów - : - LZS Jadachy LZS Jadachy  
LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola 1 : 3 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 1 : 0 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 0 : 1 Wisan Skopanie Wisan Skopanie  
Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg 11 : 0 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
LZS Ździary LZS Ździary 6 : 0 Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
San Kłyżów San Kłyżów 3 : 5 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 30 wrz, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
12 kolejka 
Sokół Kamień Sokół Kamień 1 : 0 Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 1 : 1 San Kłyżów San Kłyżów  
Wisan Skopanie Wisan Skopanie 0 : 10 Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 3 : 2 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 4 : 2 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
LZS Jadachy LZS Jadachy - : - LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 2 : 3 Retman Ulanów Retman Ulanów  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 2 : 1 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 2 : 5 LZS Ździary LZS Ździary 6 paź, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
13 kolejka 
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 0 : 3 Sokół Kamień Sokół Kamień  
Retman Ulanów Retman Ulanów 1 : 0 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola 3 : 1 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk - : - LZS Jadachy LZS Jadachy  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 0 : 6 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg 4 : 2 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
San Kłyżów San Kłyżów 1 : 3 Wisan Skopanie Wisan Skopanie  
LZS Ździary LZS Ździary 7 : 2 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 1 : 1 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 14 paź, 15:00
powered by © Tabelkownik 1.5
14 kolejka 
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 2 : 0 Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
Wisan Skopanie Wisan Skopanie 2 : 5 LZS Ździary LZS Ździary  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 2 : 3 San Kłyżów San Kłyżów  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 1 : 4 Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg  
LZS Jadachy LZS Jadachy - : - Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 0 : 1 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 2 : 0 LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola  
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 3 : 1 Retman Ulanów Retman Ulanów  
Sokół Kamień Sokół Kamień 5 : 0 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 20 paź, 15:00
powered by © Tabelkownik 1.5
15 kolejka 
Retman Ulanów Retman Ulanów 0 : 2 Sokół Kamień Sokół Kamień  
LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola 1 : 3 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 2 : 0 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 1 : 2 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg - : - LZS Jadachy LZS Jadachy  
San Kłyżów San Kłyżów 1 : 9 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
LZS Ździary LZS Ździary 3 : 1 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 1 : 0 Wisan Skopanie Wisan Skopanie  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 2 : 0 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 27 paź, 15:00
powered by © Tabelkownik 1.5
16 kolejka 
Sokół Kamień Sokół Kamień 6 : 1 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 4 : 0 Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 6 : 3 LZS Ździary LZS Ździary  
LZS Jadachy LZS Jadachy - : - San Kłyżów San Kłyżów  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 3 : 0 Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 3 : 0 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 1 : 0 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
Retman Ulanów Retman Ulanów 2 : 1 LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola  
Wisan Skopanie Wisan Skopanie 0 : 3 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 4 lis, 14:00
powered by © Tabelkownik 1.5
17 kolejka 
LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola 1 : 2 Sokół Kamień Sokół Kamień  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 1 : 0 Retman Ulanów Retman Ulanów  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 2 : 5 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg 3 : 0 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
San Kłyżów San Kłyżów 1 : 1 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
LZS Ździary LZS Ździary - : - LZS Jadachy LZS Jadachy  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 2 : 3 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 2 : 2 Wisan Skopanie Wisan Skopanie  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 0 : 1 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 10 lis, 14:00
powered by © Tabelkownik 1.5
18 kolejka 
LZS Ździary LZS Ździary 3 : 1 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 23 mar, 14:30
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 2 : 3 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 23 mar, 15:00
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 2 : 1 Retman Ulanów Retman Ulanów 23 mar, 15:30
Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg 3 : 1 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 24 mar, 11:00
LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola 2 : 1 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 24 mar, 13:00
Sokół Kamień Sokół Kamień 3 : 0 Wisan Skopanie Wisan Skopanie 24 mar, 14:00
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 0 : 0 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 24 mar, 14:00
San Kłyżów San Kłyżów 0 : 1 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 24 mar, 14:00
powered by © Tabelkownik 1.5
19 kolejka 
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 5 : 1 Sokół Kamień Sokół Kamień 30 mar, 15:00
Retman Ulanów Retman Ulanów 0 : 3 Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg 30 mar, 15:00
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 5 : 1 San Kłyżów San Kłyżów 30 mar, 15:00
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 0 : 1 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 31 mar, 11:00
LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola 4 : 0 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 31 mar, 13:00
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 1 : 0 LZS Ździary LZS Ździary 31 mar, 14:00
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 1 : 1 Słowianin Grębów Słowianin Grębów 31 mar, 14:00
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 5 : 1 Wisan Skopanie Wisan Skopanie 31 mar, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
20 kolejka 
LZS Ździary LZS Ździary 2 : 1 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 6 kwi, 11:30
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 0 : 1 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 6 kwi, 16:00
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 2 : 0 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 6 kwi, 16:00
Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg 2 : 1 LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola 7 kwi, 11:00
Sokół Kamień Sokół Kamień 2 : 3 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 7 kwi, 15:00
Wisan Skopanie Wisan Skopanie 0 : 4 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 7 kwi, 15:00
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 2 : 0 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 7 kwi, 15:00
San Kłyżów San Kłyżów 4 : 0 Retman Ulanów Retman Ulanów 7 kwi, 15:00
powered by © Tabelkownik 1.5
21 kolejka 
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 4 : 0 Słowianin Grębów Słowianin Grębów 13 kwi, 16:00
LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola 2 : 0 San Kłyżów San Kłyżów 14 kwi, 13:00
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 1 : 2 Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg 14 kwi, 14:00
Sokół Kamień Sokół Kamień 4 : 0 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 14 kwi, 15:00
Retman Ulanów Retman Ulanów 1 : 2 LZS Ździary LZS Ździary 14 kwi, 15:00
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 6 : 0 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 14 kwi, 15:00
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 0 : 2 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 14 kwi, 15:00
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 6 : 0 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 14 kwi, 15:00
powered by © Tabelkownik 1.5
22 kolejka 
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 0 : 1 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 18 kwi, 16:45
Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg 10 : 1 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 20 kwi, 10:30
LZS Ździary LZS Ździary 7 : 3 LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola 20 kwi, 11:00
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 1 : 2 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 20 kwi, 13:00
Wisan Skopanie Wisan Skopanie 1 : 3 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 20 kwi, 14:00
Sokół Kamień Sokół Kamień 2 : 0 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 20 kwi, 15:00
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 1 : 1 Retman Ulanów Retman Ulanów 20 kwi, 15:00
San Kłyżów San Kłyżów 1 : 2 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 20 kwi, 15:00
powered by © Tabelkownik 1.5
23 kolejka 
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 1 : 0 San Kłyżów San Kłyżów 27 kwi, 17:00
Retman Ulanów Retman Ulanów 2 : 6 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 28 kwi
Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg 0 : 1 Sokół Kamień Sokół Kamień 28 kwi, 11:00
LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola 2 : 0 Słowianin Grębów Słowianin Grębów 28 kwi, 14:00
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 2 : 2 LZS Ździary LZS Ździary 28 kwi, 15:00
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 0 : 1 Wisan Skopanie Wisan Skopanie 28 kwi, 15:00
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 2 : 0 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 28 kwi, 15:00
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 1 : 2 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 28 kwi, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
24 kolejka 
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 5 : 0 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 1 : 1 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
Wisan Skopanie Wisan Skopanie 0 : 5 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 3 : 0 Retman Ulanów Retman Ulanów  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 2 : 2 LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 2 : 1 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
LZS Ździary LZS Ździary 11 : 1 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
San Kłyżów San Kłyżów 0 : 3 Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg  
powered by © Tabelkownik 1.5
25 kolejka 
San Kłyżów San Kłyżów 2 : 1 Sokół Kamień Sokół Kamień  
Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg 1 : 1 LZS Ździary LZS Ździary  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 1 : 3 Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola 2 : 3 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
Retman Ulanów Retman Ulanów 2 : 0 Wisan Skopanie Wisan Skopanie  
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 0 : 1 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 2 : 4 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 4 : 1 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 5 maj, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
26 kolejka 
Sokół Kamień Sokół Kamień 4 : 1 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 4 : 1 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 1 : 0 Retman Ulanów Retman Ulanów  
Wisan Skopanie Wisan Skopanie 0 : 1 LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 3 : 0 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 2 : 5 Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg  
LZS Ździary LZS Ździary 3 : 1 San Kłyżów San Kłyżów  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 9 : 1 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 11 maj, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
27 kolejka 
LZS Ździary LZS Ździary 3 : 2 Sokół Kamień Sokół Kamień  
San Kłyżów San Kłyżów 0 : 3 Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg 4 : 2 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 2 : 4 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 5 : 0 Wisan Skopanie Wisan Skopanie  
LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola 1 : 6 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
Retman Ulanów Retman Ulanów 0 : 1 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 4 : 0 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
powered by © Tabelkownik 1.5
28 kolejka 
Sokół Kamień Sokół Kamień 2 : 3 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 2 : 1 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 0 : 2 LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 3 : 0 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
Wisan Skopanie Wisan Skopanie 1 : 0 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 1 : 2 Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 3 : 1 LZS Ździary LZS Ździary  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 3 : 0 San Kłyżów San Kłyżów 26 maj, 14:00
powered by © Tabelkownik 1.5
29 kolejka 
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 0 : 0 Sokół Kamień Sokół Kamień  
San Kłyżów San Kłyżów 4 : 5 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg 5 : 1 Wisan Skopanie Wisan Skopanie  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 2 : 4 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 2 : 1 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Retman Ulanów Retman Ulanów 2 : 0 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 0 : 4 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
LZS Ździary LZS Ździary 3 : 2 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 2 cze, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
30 kolejka 
Sokół Kamień Sokół Kamień 6 : 0 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 2 : 0 Retman Ulanów Retman Ulanów  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 1 : 3 LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 8 : 3 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 2 : 3 Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg  
Wisan Skopanie Wisan Skopanie 5 : 3 San Kłyżów San Kłyżów  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 0 : 3 LZS Ździary LZS Ździary  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 5 : 1 Słowianin Grębów Słowianin Grębów 8 cze, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
31 kolejka 
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 2 : 1 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
LZS Ździary LZS Ździary 3 : 0 Wisan Skopanie Wisan Skopanie  
San Kłyżów San Kłyżów 3 : 7 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg 1 : 1 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 2 : 0 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola 3 : 0 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
Retman Ulanów Retman Ulanów 0 : 2 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 2 : 1 Sokół Kamień Sokół Kamień 15 cze, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
32 kolejka 
Sokół Kamień Sokół Kamień 6 : 3 Retman Ulanów Retman Ulanów  
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 2 : 0 LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 2 : 0 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 4 : 3 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 7 : 2 San Kłyżów San Kłyżów  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 2 : 1 LZS Ździary LZS Ździary  
Wisan Skopanie Wisan Skopanie 1 : 5 Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 1 : 6 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 19 cze, 18:00
powered by © Tabelkownik 1.5
33 kolejka 
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 1 : 1 Sokół Kamień Sokół Kamień  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 3 : 0 Wisan Skopanie Wisan Skopanie  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 3 : 4 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
LZS Ździary LZS Ździary 2 : 3 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg 2 : 0 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 0 : 6 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 1 : 0 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola 2 : 0 Retman Ulanów Retman Ulanów  
powered by © Tabelkownik 1.5
34 kolejka 
Sokół Kamień Sokół Kamień - : - LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola  
Retman Ulanów Retman Ulanów - : - Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna - : - Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki - : - Siarka II Tarnobrzeg Siarka II Tarnobrzeg  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe - : - San Kłyżów San Kłyżów  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola - : - Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice - : - Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba  
Wisan Skopanie Wisan Skopanie - : - Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
powered by © Tabelkownik 1.5


Terminarz 2011/2012

Terminarz 2012/2013

Terminarz 2013/2014

Terminarz 2014/2015

Terminarz 2015/2016

Terminarz 2016/2017

Terminarz 2017/2018

www.stalnowadeba.pl

Samorzšdowy Oœrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.



Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 7,208,565 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.