opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Terminarz 2017/2018
Wybierz kolejkę do wy¶wietlenia: Poprzednia||Następna
1 kolejka 
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 1 : 1 Górnovia Górno Górnovia Górno 5 sie, 10:00
Stal Gorzyce Stal Gorzyce 1 : 0 LZS ¬dziary LZS ¬dziary 5 sie, 16:00
San Kłyżów San Kłyżów 4 : 1 KP Zarzecze KP Zarzecze 5 sie, 17:00
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 1 : 3 Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn 6 sie, 16:00
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 5 : 3 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 6 sie, 16:00
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 3 : 5 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 6 sie, 16:00
Sokół Kamień Sokół Kamień 3 : 0 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 6 sie, 17:00
Strzelec D±browica Strzelec D±browica 1 : 4 OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów 6 sie, 17:30
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 4 : 0 Słowianin Grębów Słowianin Grębów 30 sie, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
2 kolejka 
Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn 1 : 3 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 1 : 2 Sokół Kamień Sokół Kamień  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 4 : 4 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów 3 : 5 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
LZS ¬dziary LZS ¬dziary 2 : 3 Strzelec D±browica Strzelec D±browica  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 0 : 4 Stal Gorzyce Stal Gorzyce  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 2 : 3 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
Górnovia Górno Górnovia Górno 0 : 1 San Kłyżów San Kłyżów 13 sie
KP Zarzecze KP Zarzecze 1 : 5 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 13 sie, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
3 kolejka 
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 3 : 0 Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn  
San Kłyżów San Kłyżów 2 : 4 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 1 : 2 Górnovia Górno Górnovia Górno  
Stal Gorzyce Stal Gorzyce 13 : 0 KP Zarzecze KP Zarzecze  
Strzelec D±browica Strzelec D±browica 2 : 0 Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 4 : 0 LZS ¬dziary LZS ¬dziary  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 10 : 2 OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów  
Sokół Kamień Sokół Kamień 2 : 4 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 5 : 5 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
powered by © Tabelkownik 1.5
4 kolejka 
Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn 0 : 1 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 6 : 1 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów 0 : 1 Sokół Kamień Sokół Kamień  
LZS ¬dziary LZS ¬dziary 4 : 1 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 0 : 6 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
KP Zarzecze KP Zarzecze 1 : 7 Strzelec D±browica Strzelec D±browica  
Górnovia Górno Górnovia Górno 0 : 4 Stal Gorzyce Stal Gorzyce  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 2 : 4 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 2 : 2 San Kłyżów San Kłyżów  
powered by © Tabelkownik 1.5
5 kolejka 
San Kłyżów San Kłyżów 2 : 2 Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn  
Stal Gorzyce Stal Gorzyce 6 : 0 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Strzelec D±browica Strzelec D±browica 5 : 3 Górnovia Górno Górnovia Górno  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 8 : 0 KP Zarzecze KP Zarzecze  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 2 : 0 Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
Sokół Kamień Sokół Kamień 5 : 0 LZS ¬dziary LZS ¬dziary  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 3 : 3 OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 2 : 1 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 3 : 2 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 26 sie, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
6 kolejka 
Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn 2 : 0 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów 1 : 1 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
LZS ¬dziary LZS ¬dziary 6 : 1 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 2 : 5 Sokół Kamień Sokół Kamień  
KP Zarzecze KP Zarzecze 0 : 7 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Górnovia Górno Górnovia Górno 0 : 6 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 6 : 1 Strzelec D±browica Strzelec D±browica  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 2 : 2 Stal Gorzyce Stal Gorzyce  
San Kłyżów San Kłyżów 1 : 1 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 2 wrz, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
7 kolejka 
Stal Gorzyce Stal Gorzyce 1 : 0 San Kłyżów San Kłyżów  
Strzelec D±browica Strzelec D±browica 1 : 1 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 7 : 0 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 15 : 0 Górnovia Górno Górnovia Górno  
Sokół Kamień Sokół Kamień 6 : 0 KP Zarzecze KP Zarzecze  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 3 : 5 Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 2 : 1 LZS ¬dziary LZS ¬dziary  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 5 : 0 OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 2 : 0 Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn 6 wrz, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
8 kolejka 
Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn 3 : 2 OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów  
LZS ¬dziary LZS ¬dziary 2 : 0 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 0 : 4 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
KP Zarzecze KP Zarzecze 1 : 4 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
Górnovia Górno Górnovia Górno 2 : 3 Sokół Kamień Sokół Kamień  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 2 : 3 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 0 : 1 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
San Kłyżów San Kłyżów 3 : 3 Strzelec D±browica Strzelec D±browica  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 0 : 4 Stal Gorzyce Stal Gorzyce 9 wrz, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
9 kolejka 
Stal Gorzyce Stal Gorzyce 5 : 0 Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 13 : 0 San Kłyżów San Kłyżów  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 3 : 0 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
Sokół Kamień Sokół Kamień 5 : 0 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 5 : 4 Górnovia Górno Górnovia Górno  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 3 : 0 KP Zarzecze KP Zarzecze  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 4 : 1 Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów 2 : 1 LZS ¬dziary LZS ¬dziary  
Strzelec D±browica Strzelec D±browica 3 : 4 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 17 wrz, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
10 kolejka 
Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn 0 : 3 LZS ¬dziary LZS ¬dziary  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 2 : 0 OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów  
KP Zarzecze KP Zarzecze 1 : 8 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
Górnovia Górno Górnovia Górno 1 : 4 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 1 : 1 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 1 : 2 Sokół Kamień Sokół Kamień  
San Kłyżów San Kłyżów 1 : 4 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Stal Gorzyce Stal Gorzyce 5 : 2 Strzelec D±browica Strzelec D±browica  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 1 : 3 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 23 wrz, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
11 kolejka 
Strzelec D±browica Strzelec D±browica 3 : 0 Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 1 : 3 Stal Gorzyce Stal Gorzyce  
Sokół Kamień Sokół Kamień 6 : 0 San Kłyżów San Kłyżów  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 0 : 5 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 3 : 0 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 5 : 2 Górnovia Górno Górnovia Górno  
OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów 3 : 1 KP Zarzecze KP Zarzecze  
LZS ¬dziary LZS ¬dziary 4 : 1 Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 4 : 3 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 1 paĽ, 15:00
powered by © Tabelkownik 1.5
12 kolejka 
Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn 2 : 2 Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
KP Zarzecze KP Zarzecze 0 : 0 LZS ¬dziary LZS ¬dziary  
Górnovia Górno Górnovia Górno 1 : 1 OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 5 : 2 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 3 : 1 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
San Kłyżów San Kłyżów 2 : 2 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
Stal Gorzyce Stal Gorzyce 2 : 5 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Strzelec D±browica Strzelec D±browica 1 : 6 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 4 : 1 Sokół Kamień Sokół Kamień 7 paĽ, 15:00
powered by © Tabelkownik 1.5
13 kolejka 
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 6 : 0 Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 6 : 0 Strzelec D±browica Strzelec D±browica  
Sokół Kamień Sokół Kamień 1 : 1 Stal Gorzyce Stal Gorzyce  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 1 : 3 San Kłyżów San Kłyżów  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 4 : 2 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów 1 : 1 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
LZS ¬dziary LZS ¬dziary 7 : 0 Górnovia Górno Górnovia Górno  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 0 : 0 KP Zarzecze KP Zarzecze  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 4 : 3 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 15 paĽ, 15:00
powered by © Tabelkownik 1.5
14 kolejka 
Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn 1 : 1 KP Zarzecze KP Zarzecze  
Górnovia Górno Górnovia Górno 2 : 3 Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 0 : 1 LZS ¬dziary LZS ¬dziary  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 1 : 1 OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów  
San Kłyżów San Kłyżów 4 : 3 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
Stal Gorzyce Stal Gorzyce 7 : 0 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
Strzelec D±browica Strzelec D±browica 2 : 1 Sokół Kamień Sokół Kamień  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 0 : 7 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 3 : 0 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 21 paĽ, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
15 kolejka 
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 15 : 0 Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn  
Sokół Kamień Sokół Kamień 2 : 1 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 0 : 4 Strzelec D±browica Strzelec D±browica  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 1 : 6 Stal Gorzyce Stal Gorzyce  
OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów 1 : 1 San Kłyżów San Kłyżów  
LZS ¬dziary LZS ¬dziary 3 : 1 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 0 : 2 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
KP Zarzecze KP Zarzecze 0 : 3 Górnovia Górno Górnovia Górno  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 2 : 5 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 29 paĽ, 14:00
powered by © Tabelkownik 1.5
16 kolejka 
Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn 1 : 2 Górnovia Górno Górnovia Górno  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 4 : 2 KP Zarzecze KP Zarzecze  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 4 : 0 Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
San Kłyżów San Kłyżów 0 : 1 LZS ¬dziary LZS ¬dziary  
Stal Gorzyce Stal Gorzyce 5 : 0 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
Strzelec D±browica Strzelec D±browica 3 : 4 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 7 : 1 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 1 : 1 Sokół Kamień Sokół Kamień  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 0 : 1 OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów 4 lis, 14:00
powered by © Tabelkownik 1.5
17 kolejka 
Sokół Kamień Sokół Kamień 2 : 1 Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 3 : 5 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 1 : 2 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 6 : 3 Strzelec D±browica Strzelec D±browica  
OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów 0 : 4 Stal Gorzyce Stal Gorzyce  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 1 : 2 San Kłyżów San Kłyżów  
KP Zarzecze KP Zarzecze 0 : 1 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
Górnovia Górno Górnovia Górno 0 : 1 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
LZS ¬dziary LZS ¬dziary 4 : 3 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 11 lis, 14:00
powered by © Tabelkownik 1.5
18 kolejka 
Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn 0 : 1 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Górnovia Górno Górnovia Górno 0 : 2 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
KP Zarzecze KP Zarzecze 1 : 2 San Kłyżów San Kłyżów  
LZS ¬dziary LZS ¬dziary 0 : 3 Stal Gorzyce Stal Gorzyce  
OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów 1 : 1 Strzelec D±browica Strzelec D±browica  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 2 : 1 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 2 : 3 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 3 : 5 Sokół Kamień Sokół Kamień  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 4 : 0 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 11 kwi, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
19 kolejka 
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 4 : 2 Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn  
Sokół Kamień Sokół Kamień 4 : 2 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 4 : 2 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 6 : 1 OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów  
Strzelec D±browica Strzelec D±browica 2 : 3 LZS ¬dziary LZS ¬dziary  
Stal Gorzyce Stal Gorzyce 2 : 1 Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
San Kłyżów San Kłyżów 2 : 4 Górnovia Górno Górnovia Górno  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 5 : 4 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 1 : 3 KP Zarzecze KP Zarzecze 25 kwi, 17:30
powered by © Tabelkownik 1.5
20 kolejka 
Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn 0 : 2 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 0 : 1 San Kłyżów San Kłyżów  
KP Zarzecze KP Zarzecze 0 : 1 Stal Gorzyce Stal Gorzyce  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 1 : 0 Strzelec D±browica Strzelec D±browica  
LZS ¬dziary LZS ¬dziary 1 : 3 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów 0 : 2 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 1 : 4 Sokół Kamień Sokół Kamień  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 4 : 0 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
Górnovia Górno Górnovia Górno 3 : 1 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 31 mar, 14:00
powered by © Tabelkownik 1.5
21 kolejka 
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 8 : 0 Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 2 : 2 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
Sokół Kamień Sokół Kamień 4 : 0 OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 4 : 3 LZS ¬dziary LZS ¬dziary  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 4 : 0 Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
Strzelec D±browica Strzelec D±browica 2 : 3 KP Zarzecze KP Zarzecze  
Stal Gorzyce Stal Gorzyce 5 : 0 Górnovia Górno Górnovia Górno  
San Kłyżów San Kłyżów 3 : 0 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 3 : 1 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 7 kwi, 14:00
powered by © Tabelkownik 1.5
22 kolejka 
Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn 0 : 6 San Kłyżów San Kłyżów  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 3 : 1 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 1 : 4 Stal Gorzyce Stal Gorzyce  
Górnovia Górno Górnovia Górno 3 : 0 Strzelec D±browica Strzelec D±browica  
KP Zarzecze KP Zarzecze 2 : 4 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 3 : 0 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
LZS ¬dziary LZS ¬dziary 0 : 1 Sokół Kamień Sokół Kamień  
OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów 1 : 1 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 3 : 3 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
powered by © Tabelkownik 1.5
23 kolejka 
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 2 : 0 Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 2 : 1 OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 0 : 3 LZS ¬dziary LZS ¬dziary  
Sokół Kamień Sokół Kamień 1 : 0 Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 3 : 1 KP Zarzecze KP Zarzecze  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 5 : 1 Górnovia Górno Górnovia Górno  
Strzelec D±browica Strzelec D±browica 2 : 2 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Stal Gorzyce Stal Gorzyce 2 : 1 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 1 : 3 San Kłyżów San Kłyżów 21 kwi, 14:00
powered by © Tabelkownik 1.5
24 kolejka 
Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn 1 : 6 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba  
San Kłyżów San Kłyżów 1 : 4 Stal Gorzyce Stal Gorzyce  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 0 : 0 Strzelec D±browica Strzelec D±browica  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 2 : 3 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
Górnovia Górno Górnovia Górno 2 : 0 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
KP Zarzecze KP Zarzecze 0 : 6 Sokół Kamień Sokół Kamień  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 1 : 1 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
LZS ¬dziary LZS ¬dziary 0 : 2 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów 0 : 3 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
powered by © Tabelkownik 1.5
25 kolejka 
OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów 5 : 0 Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 1 : 2 LZS ¬dziary LZS ¬dziary  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 1 : 0 Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 3 : 1 KP Zarzecze KP Zarzecze  
Sokół Kamień Sokół Kamień 3 : 0 Górnovia Górno Górnovia Górno  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 6 : 4 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 3 : 2 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
Strzelec D±browica Strzelec D±browica 2 : 4 San Kłyżów San Kłyżów  
Stal Gorzyce Stal Gorzyce 5 : 1 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 3 maj, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
26 kolejka 
Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn 0 : 6 Stal Gorzyce Stal Gorzyce  
San Kłyżów San Kłyżów 2 : 3 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 3 : 0 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 2 : 3 Sokół Kamień Sokół Kamień  
Górnovia Górno Górnovia Górno 2 : 3 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
KP Zarzecze KP Zarzecze 2 : 1 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 2 : 0 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
LZS ¬dziary LZS ¬dziary 1 : 2 OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 3 : 2 Strzelec D±browica Strzelec D±browica 5 maj, 15:00
powered by © Tabelkownik 1.5
27 kolejka 
LZS ¬dziary LZS ¬dziary 11 : 0 Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn  
OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów 1 : 0 Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 2 : 2 KP Zarzecze KP Zarzecze  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 4 : 0 Górnovia Górno Górnovia Górno  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 4 : 1 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Sokół Kamień Sokół Kamień 4 : 1 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 2 : 5 San Kłyżów San Kłyżów  
Strzelec D±browica Strzelec D±browica 1 : 4 Stal Gorzyce Stal Gorzyce  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 7 : 0 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 13 maj, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
28 kolejka 
Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn 2 : 3 Strzelec D±browica Strzelec D±browica  
Stal Gorzyce Stal Gorzyce 2 : 0 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
San Kłyżów San Kłyżów 4 : 3 Sokół Kamień Sokół Kamień  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 1 : 0 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 3 : 2 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
Górnovia Górno Górnovia Górno 2 : 1 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
KP Zarzecze KP Zarzecze 4 : 2 OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 0 : 0 LZS ¬dziary LZS ¬dziary  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 2 : 0 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 19 maj, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
29 kolejka 
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 1 : 0 Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn  
LZS ¬dziary LZS ¬dziary 6 : 0 KP Zarzecze KP Zarzecze  
OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów 0 : 1 Górnovia Górno Górnovia Górno  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 5 : 1 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 1 : 2 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 4 : 2 San Kłyżów San Kłyżów  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola - : - Stal Gorzyce Stal Gorzyce  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 2 : 3 Strzelec D±browica Strzelec D±browica  
Sokół Kamień Sokół Kamień 6 : 2 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 27 maj, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
30 kolejka 
Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn 0 : 6 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
Strzelec D±browica Strzelec D±browica 2 : 1 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Stal Gorzyce Stal Gorzyce 3 : 2 Sokół Kamień Sokół Kamień  
San Kłyżów San Kłyżów 0 : 5 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 3 : 1 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 1 : 0 OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów  
Górnovia Górno Górnovia Górno 1 : 1 LZS ¬dziary LZS ¬dziary  
KP Zarzecze KP Zarzecze 0 : 3 Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 3 : 3 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 31 maj, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
31 kolejka 
KP Zarzecze KP Zarzecze 7 : 1 Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 2 : 1 Górnovia Górno Górnovia Górno  
LZS ¬dziary LZS ¬dziary 8 : 1 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów 2 : 0 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 3 : 4 San Kłyżów San Kłyżów  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 0 : 3 Stal Gorzyce Stal Gorzyce  
Sokół Kamień Sokół Kamień 8 : 2 Strzelec D±browica Strzelec D±browica  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 0 : 3 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 3 : 2 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 3 cze, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
32 kolejka 
Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn 1 : 2 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 3 : 0 Sokół Kamień Sokół Kamień  
Strzelec D±browica Strzelec D±browica 3 : 5 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
Stal Gorzyce Stal Gorzyce 7 : 0 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
San Kłyżów San Kłyżów 2 : 2 OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 0 : 3 LZS ¬dziary LZS ¬dziary  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 0 : 4 Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
Górnovia Górno Górnovia Górno 2 : 0 KP Zarzecze KP Zarzecze  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 7 : 1 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 9 cze, 15:00
powered by © Tabelkownik 1.5
33 kolejka 
Górnovia Górno Górnovia Górno 6 : 0 Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn  
KP Zarzecze KP Zarzecze 1 : 4 Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe  
Słowianin Grębów Słowianin Grębów 0 : 3 Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk  
LZS ¬dziary LZS ¬dziary 1 : 2 San Kłyżów San Kłyżów  
Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica 0 : 4 Stal Gorzyce Stal Gorzyce  
Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice 11 : 1 Strzelec D±browica Strzelec D±browica  
Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów 1 : 5 Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki  
Sokół Kamień Sokół Kamień 2 : 1 Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola  
OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów 0 : 1 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 17 cze, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
34 kolejka 
Unia Skowierzyn Unia Skowierzyn 2 : 8 Sokół Kamień Sokół Kamień  
Stal II Stalowa Wola Stal II Stalowa Wola 4 : 1 Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów  
Sokół Sokolniki Sokół Sokolniki 1 : 4 Bukowa Jastkowice Bukowa Jastkowice  
Strzelec D±browica Strzelec D±browica 2 : 3 Olimpia Pysznica Olimpia Pysznica  
Stal Gorzyce Stal Gorzyce 7 : 4 OKS Mokrzyszów OKS Mokrzyszów  
San Kłyżów San Kłyżów 2 : 1 Słowianin Grębów Słowianin Grębów  
Pogoń Leżajsk Pogoń Leżajsk 2 : 1 KP Zarzecze KP Zarzecze  
Sparta Jeżowe Sparta Jeżowe 3 : 0 Górnovia Górno Górnovia Górno  
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 3 : 0 LZS ¬dziary LZS ¬dziary 23 cze, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5


Terminarz 2011/2012

Terminarz 2012/2013

Terminarz 2013/2014

Terminarz 2014/2015

Terminarz 2015/2016

Terminarz 2016/2017

www.stalnowadeba.pl

Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba
DEZAMET

DREBUD Profund Sp. z o.o.
BEGG Sp. z o.o.


Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 5,615,931 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.