opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

RegulaminZakładając konto w serwisie stalnowadeba.pl użytkownik zobowiązuje się do przestrzegania zasad oraz akceptacji niniejszego regulaminu.


1. Zanim umieścisz swój komentarz zapoznaj się z regulaminem.

2. Wszystkie informacje oraz fora portalu www.stalnowadeba.pl, zwanego dalej SND, dostępne są dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników.

3. Prawo do zabierania głosu na forach oraz w shoutboxie mają tylko zarejestrowani użytkownicy. Dodawanie komentarzy pod newsami również nie jest możliwe bez rejestrowania się.

4. Odpowiedzialność za treści zamieszczone na www.stalnowadeba.pl ponoszą wyłącznie ich autorzy.

5. Na wszystkich forach SND obowiązuje zasada szacunku dla dyskutantów oraz kultura wypowiedzi.

6. Komentując artykuły użytkownik zobowiązuje się pisać na temat.

7. Jedyną formą grafiki dozwolonej na forum i Shoutbox są standardowe emotikony, dostępne przy edycji postu, z zastrzeżeniem, że emotikony "Żółta kartka!", "Czerwona kartka!", "Admin czuwa!" oraz "Ban!" zastrzeżone są wyłącznie dla administratorów.

8. Linki (odsyłacze) należy osadzać w postach za pomocą funkcji "Link" dostępnej pod okienkiem do pisania postów.

9. W trosce o jakość dyskusji lub w przypadku zgłoszenia naruszenia regulaminu Redakcja SND może podjąć decyzję o usunięciu postu/tematu lub komentarza bez podawania przyczyny.

10. Posty o charakterze komercyjnym będą natychmiast usuwane z forów. Wyjątkiem jest dział "Kupię/Sprzedam", przeznaczony do publikacji drobnych ogłoszeń typu kupię/sprzedam/zamienię. Dział ten nie jest jednak przeznaczony dla celów promocji indywidualnej lub firmowej działalności zarobkowej.

11. Jakakolwiek działalność reklamowa i promocyjna na stronie SND dozwolona jest tylko za wiedzą i zgodą Redakcji. Próba wykorzystania dorobku SND do tychże celów, bez wiedzy i zgody Redakcji stanowi podstawę do natychmiastowego usunięcia użytkownika z www.stalnowadeba.pl i zablokowania mu dostępu do zasobów portalu. Za taką działalność uznawane jest również umieszczanie w podpisie oraz w profilu użytkownika, odnośników do stron komercyjnych.

12. Zabrania się używania forum do spamingu, mailingu i innych form związanych ze złośliwym oprogramowaniem.

13. W przypadku łamania tego regulaminu Redakcja SND może udzielić użytkownikowi ostrzeżenia, które widoczne jest dla wszystkich użytkowników forum. W przypadku uzyskania trzech ostrzeżeń, użytkownik automatycznie traci dostęp do zasobów strony. Ostrzeżenie może być cofnięte wolą Redakcji na wniosek zainteresowanego użytkownika.

14. W przypadku rażącego lub notorycznego łamania tego regulaminu Redakcja SND może natychmiast zablokować dostęp użytkownika do zasobów portalu , zmienić rangę użytkownika lub podjąć inne środki w celu zaprowadzenia porządku.

www.stalnowadeba.pl
Samorzšdowy Oœrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 7,111,297 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.