opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Turniej badmintona Małopolska Open w Tarnowie
Napisane przez admin 23/09/2019 09:17     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 31 czytań

Turniej badmintona „Małopolska Open” w Tarnowie
W Tarnowie w województwie małopolskim rozegrany został pierwszy w sezonie 2019/2020 turniej badmintona „Małopolska Open” w różnych kategoriach wiekowych.

W zawodach tych bardzo dobrze spisali się amatorzy i weterani z Nowej Dęby. W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii wiekowej powyżej 45 lat drugie miejsce wywalczył Tadeusz Szczur, na miejscu czwartym uplasował się Mieczysław Sitko, a na pi±tym miejscu zawody ukończył Jacek Tomasiewicz (wszyscy z Nowej Dęby). W grze podwójnej mężczyzn rozgrywanej w kategorii wiekowej powyżej 40 lat drugie miejsce wywalczył debel: Mieczysław Sitko / Tadeusz Szczur (obaj Nowa Dęba) , a na miejscu czwartym uplasował się debel kombinowany: Bartosz Gwidyński (Opole) / Jacek Tomasiewicz (Nowa Dęba). W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii ¶rednio zaawansowanej na miejscu dziewi±tym uplasował się Mateusz Piekarz (Nowa Dęba). Była to dobra inauguracja nowego sezonu rozgrywkowego w wykonaniu badmintonowych weteranów i amatorów z Nowej Dęby.


Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 7,208,531 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.