opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Karolina Smolarczyk na Mistrzostwach Europy
Napisane przez admin 03/08/2019 09:27     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 464 czytań

Karolina Smolarczyk na Mistrzostwach Europy

 


W dniach 6-7 lipca 2019r. w Szwajcarskich Alpach w Zermatt odbyły się Mistrzostwa Europy w Biegach Górskich juniorów i seniorów. W biegu juniorów na dystansie 6km reprezentantk± Polski była zawodniczka sekcji MKS – STAL Nowa Dęba Karolina Smolarczyk.


Mistrzostwa Europy juniorek były rozgrywane w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, padaj±cy deszcz z piorunami oraz zimno, bardzo utrudniało start zawodnikom i zawodniczkom. Należy podkre¶lić, że reprezentanci Polski jako jedyny kraj startowali bez przygotowania specjalnego i aklimatyzacji, mówi±c kolokwialnie startowali  z „marszu”. Mistrzostwa Europy w Zermatt odbyły się na wysoko¶ci 2600m nad poziomem morza, co może ¶wiadczyć o trudno¶ci jak± musieli pokonać zawodnicy. Warto również zwrócić uwagę, że Karolina była jedn± z najmłodszych uczestniczek tego biegu, gdyż jest jeszcze juniork± młodsz± U-18, a Mistrzostwa odbywały się w kategorii juniorek U-20.Wyniki reprezentantek Polski w biegu juniorek na 6km Mistrzostw Europy w Biegach Górskich:

- 38 miejsce Julia ¦cisłowska – LLKS Osowa ¦ień

- 40 miejsce Karolina Smolarczyk – MKS- STAL Nowa Dęba

- 42 miejsce Agnieszka Chorzępa – KKB MOSiR Krosno.

 

 


Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 7,208,478 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.