opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Charytatywny turniej badmintona amatorów w Medyce
Napisane przez admin 29/06/2019 10:24     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 112 czytańCharytatywny turniej badmintona amatorów w Medyce
W Medyce k/ Przemy¶la rozegrany został charytatywny turniej badmintona amatorów. Na starcie stanęło około 150 zawodniczek i zawodników z Podkarpacia oraz s±siednich województw. W sumie rozegrano około 200 pojedynków w różnych kategoriach wiekowych i o różnym poziomie zaawansowania sportowego, często zaciętych i stoj±cych na niezłym poziomie sportowym, jak na amatorów tej dyscypliny sportowej przystało. W tym gronie udanie wystartowała czwórka badmintonowych amatorów z Nowej Dęby. W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii "amator pocz±tkuj±cy" trzecie miejsce wywalczył Mateusz Ciba. W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii "amator zaawansowany" trzecie miejsce ex aequo wywalczyli: Mateusz Piekarz i Sławomir W±sik. I  wreszcie w grze pojedynczej chłopców pierwsze miejsce wywalczył Karol W±sik.

Był to ostatni akord badmintonowego sezonu 2018/2019 w wykonaniu badmintonistów z Nowej Dęby..Teraz czas i pora na zasłużony odpoczynek, a od sierpnia ponowna praca szkoleniowa na obozach w na własnych obiektach, przed kolejnym bo już 53 sezonem rozgrywkowym 2019/2020.

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 7,111,313 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.