opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Mistrzostwa Polski Juniorów w Piotrkowie Trybunalskim
Napisane przez admin 29/06/2019 09:15     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 96 czytań
Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w badmintonie w Piotrkowie Trybunalskim


W Piotrkowie Trybunalskim z udziałem aktualnie wszystkich najlepszych zawodniczek i zawodników z całej Polski rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w badmintonie. W mistrzostwach tych wzięła również udział  5 - osobowa grupa badmintonistów z MKS Stal Nowa Dęba. Nowodębscy badmintoniści spisali się w tych mistrzostwach bardzo dobrze, zdobywając 1 medal, a także wiele miejsc punktowanych. Najlepiej w tych mistrzostwach spisał się młodzieżowiec Tymoteusz Malik, który w grze mieszanej wspólnie z Aleksandrą Ptak (ABRM Lublin) wywalczyli trzecie miejsce i brązowy medal. Jest już kolejny medal wywalczony przez Tymka w zawodach rangi mistrzostw Polski. W grze podwójnej młodzieżowców na miejscu dziewiątym mistrzostwa ukończyły: debel klubowy MKS Stal Nowa Dęba: Szymon Malik / Tymoteusz Malik oraz debel: Patryk Kopeć (MKS Stal Nowa Dęba) / Michał Kikosicki (AZS UM Łódź). W grze pojedynczej mężczyzn młodzieżowców na bardzo dobrym piątym miejscu uplasował się Szymon Malik, a na miejscu dziewiątym mistrzostwa ukończył Patryk Kopeć (obaj MKS Stal Nowa Dęba). Dobrze w Mistrzostwach Polski Juniorów spisali się badmintonowi juniorzy MKS Stal Nowa Dęba. W grze podwójnej juniorów bardzo dobre piąte miejsce wywalczył debel chłopców: Rafał Lejko (MKS Stal Nowa Dęba) / Kamil Zawada (UKS Kiko Zamość). W grze podwójnej juniorek bardzo dobre piąte miejsce wywalczył debel dziewcząt: Beata Mycek (MKS Stal Nowa Dęba) / Hanna Szymańska (STB Energia Lubliniec). W grze mieszanej również na bardzo dobrym piątym miejscu uplasował mixt klubowy Stali Nowa Dęba: Rafał Lejko / Beata Mycek.

Były to już kolejne mistrzostwa Polski w wykonaniu badmintonistów Stali Nowa Dęba w 52 roku działalności sekcji badmintona w środowisku Nowej Dęby, uwieńczone kolejnym medalem oraz wieloma miejscami punktowanymi, wliczanymi do współzawodnictwa dzieci i młodzieży, które to współzawodnictwo prowadzi Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie. Badmintonowi młodzieżowcy i juniorzy Stali Nowa Dęba wywalczyli w tych mistrzostwach łącznie 27,5 punktów, a ich postawa przyniosła wiele satysfakcji i zadowolenia oraz napawa dużym optymizmem na przyszłość.

hjgfdfgdgh.jpg

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorzšdowy Oœrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 7,111,156 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.