opcja1

Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Kolejna wygrana STALI!
Napisane przez admin 17/06/2019 16:53     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 178 czytań

W sobotę w ramach 31 kolejki piłkarze Stali rozegrali mecz z Sokołem Kamień. Po dobrym i wyrównanym meczu Stalowcy pokonali przed własn± publiczno¶ci± wyżej notowanego Sokoła 2:1.

Lepiej spotkanie rozpoczęli gospodarze, którzy uzyskali lekk± przewagę, lecz nie potrafili pokonać bramkarza Sokoła.

Po pocz±tkowej dominacji Stalowców po jednym z kontrataków bramkę zdobyli go¶cie. Przed przerw± podopieczni Wolana doprowadzili do remisu. Po dobrze rozegranym rzucie rożnym i dograniu piłki głow± przez Wojtka Dudka piłkę do bramki skierował Kamil Gorzelany.

W drugiej połowie już od samego pocz±tku zdecydowan± przewagę uzyskali piłkarze Stali. Po mocnym pressingu Zbyszka Puzio i nieporozumieniu bramkarza z obrońcami sprytem wykazał się Kamil Serafin podwyższaj±c wynik spotkania na 2:1.

W końcówce meczu obie ekipy stworzyły sobie jeszcze po kilka dogodnych sytuacji bramkowych jednak żadna z drużyna nie potrafiła zamienić ich na gole. Warto pochwalić wszystkich zawodników za walkę i zaangażowanie od pierwszej do ostatniej minuty w tych bardzo trudnych i upalnych warunkach.

Gratulujemy !! Hej STAL !

STAL grała w składzie : Olech Dawid - Dudek Wojciech, Ciach Bernard, Kotrych Arkadiusz, Franuszkiewicz Tomasz Milanowski Łukasz, Nowak Mariusz (Wilk Maciej) Gorzelany Kamil, (Karnat Kacper) Serafin Szymon, Serafin Kamil,(Horodeński Kacper) - Puzio Zbigniew (W±s Patryk)

W następnej kolejce Stal wybiera się do Pysznicy - mecz w ¶rodę 19.06.