opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Masters Małopolska Open By Redson w Tarnowie
Napisane przez admin 21/05/2019 10:35     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 67 czytań


Masters Turniej Zamknięcia "Małopolska Open By Redson" w badmintonie w różnych kategoriach wiekowych w Tarnowie
W Tarnowie w województwie małopolskim rozegrane zostały ostatnie zawody badmintonistów w sezonie 2019/2020 pod nazw±: Masters Turniej Zamknięcia "Małopolska Open By Redson" w badmintonie w różnych kategoriach wiekowych. Turniej ten zakończył zmagania badmintonistów w Tarnowie w sezonie 2019/2020.

W turnieju tym wystartowali najlepsi badmintoni¶ci (czołowe ósemki wyłonione na podstawie turniejów z całego sezonu) w poszczególnych grach i kategoriach wiekowych. W tym gronie znalazła się czwórka badmintonowych amatorów i weteranów z Nowej Dęby. W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii wiekowej powyżej "45 lat open" weteranów nowodębianie spisali się bardzo dobrze. Drugie miejsce wywalczył Tadeusz Szczur, czwarte miejsce wywalczył Mieczysław Sitko, a na siódmym miejscu uplasował się Jacek Tomasiewicz. W grze podwójnej rozgrywanej w formule open na pi±tym miejscu uplasował się debel mężczyzn: Mieczysław Sitko / Tadeusz Szczur. W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii amatorów na siódmym miejscu uplasował się Mateusz Piekarz. W klasyfikacji generalnej sezonu 2019/2020 w grze pojedynczej mężczyzn w kategorii wiekowej powyżej "45 lat open" pierwsze miejsce zaj±ł Tadeusz Szczur, na miejscu trzecim uplasował się Mieczysław Sitko, a na miejscu szóstym sezon ukończył Jacek Tomasiewicz. Natomiast w grze podwójnej, która przez cały sezon rozgrywana była w formule open na doskonałym drugim miejscu w klasyfikacji generalnej uplasował się debel mężczyzn: Sitko Mieczysław / Szczur Tadeusz, który notabene był najstarszym wiekowo deblem w całej stawce rywali. Tym większe słowa uznania dla weteranów z Nowej Dęby. Był to ostatni turniej edycji "Małopolska Open By Redson", który zakończył zmagania na badmintonowych kortach w Tarnowie w sezonie 2019/2020.

To kolejny już znakomity sezon w wykonaniu badmintonowych amatorów i weteranów z Nowej Dęby w 52 - letniej historii istnienia sekcji badmintona w ¶rodowisku Nowej Dęby. Gratulacje dla całej ekipy za godne reprezentowanie oraz promocję Miejskiego Klubu Sportowego "Stal" oraz Miasta i Gminy Nowa Dęba w Tarnowie i Małopolsce.

60910382_2127794957334550_7020042243364880384_n.jpg

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 7,111,279 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.