opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Finał Drużynowych Akademickich Mistrzostw Polski w badmintonie w Krakowie
Napisane przez admin 30/04/2019 11:15     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 93 czytań

Finał Drużynowych Akademickich Mistrzostw Polski w badmintonie w Krakowie


W Krakowie z udziałem 16 najlepszych uczelni z całej Polski wyłonionych w drodze eliminacji rozegrany został Finał Drużynowych Akademickich Mistrzostw Polski w badmintonie. Wielki sukces odniosła w tych mistrzostwach drużyna Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, która w pojedynku finałowym po zaciętym i emocjonuj±cym meczu pokonała Uniwersytet Opolski z Opola 4:2. W mistrzowskim zespole występowali między innymi bracia Szymon i Tymoteusz Malikowie (obaj na co dzień to studenci AWF Warszawa: Szymon drugi rok, a Tymek pierwszy rok), którzy tworzyli trzon tej drużyny i byli jej podstawowymi graczami w tych mistrzostwach. To wielki, kolejny sportowy sukces tych badmintonistów oraz badmintona nowodębskiego i podkarpackiego. Z wielk± satysfakcj± warto też odnotować fakt, że Szymon i Tymek, to na co dzień czołowi badmintoni¶ci Stali Nowa Dęba, podstawowi zawodnicy ligowej drużyny Stali oraz wychowankowie klubu UKS Trójka Tarnobrzeg i trenera Piotra Malika - ojca obu utalentowanych badmintonistów.


image_6483441.JPG

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 6,913,017 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.