opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Przekaż 1 % podatku na STAL
Napisane przez admin 14/03/2019 10:15     1 komentarz ·   Bookmark and Share 171 czytań
Drodzy Mieszkańcy Miasta i Gminy Nowa Dęba, Rodzice oraz Sympatycy MKS STAL Nowa Dęba.


Rozpoczął się okres, w którym musimy rozliczyć się podatkowo za ubiegły rok 2018. Podobnie jak w roku poprzednim mają Państwo możliwość przekazania 1% swojego podatku na rzecz swojego lokalnego klubu sportowego, który na dzień dzisiejszy skupia blisko 300 zawodników z różnych sekcji oraz kategorii wiekowych, a w swoich szeregach m.in. mistrzów, jak i vice mistrzów Polski. Uzyskane środki zostaną przeznaczone w całości na doposażenie sprzętowe (buty, piłki, komplety sportowe) naszych najmłodszych zawodników grających w grupach początkowego szkolenia, dzięki czemu od najmłodszych lat będą mogli trenować i reprezentować Nasz Klub w odpowiednich warunkach oraz niezbędnym do tego sprzęcie sportowym. W poprzednim roku dzięki 1% podatku udało nam się pozyskać ponad 1600 zł za co bardzo serdecznie dziękujemy i liczymy, że w tym roku wynik ten będzie jeszcze lepszy.


Podejmując pozytywną decyzję o wsparciu naszego Klubu zapewniamy, że wszystkie środki finansowe zostaną wykorzystane wyłącznie na działalność statutową Stowarzyszenia.

 

Liczymy na Państwa przychylność.

Ze sportowym pozdrowieniem

Zarząd MKS STAL Nowa Dęba


plakat_1procent.jpg


Komentarze
#1 | Xerven dnia marzec 16 2019 14:34:15
Już to zrobione!
Pozdrawiam serdecznie Smile

-----------
koszulki babydoll
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorzšdowy Oœrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 7,019,824 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.