opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Gala Finałowa Plebiscytów Sportowych w Dwikozach
Napisane przez admin 20/02/2019 20:21     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 216 czytań
Gala Finałowa Plebiscytów Sportowych w Dwikozach
W Dworze Dwikozy w miejscowo¶ci Dwikozy k/ Sandomierza miała miejsce uroczysta Gala Finałowa Plebiscytów Sportowych (III Edycja) organizowanych przez portale informacyjne: stw24.plmi24.eurta24.eu oraz tsa24.com., poł±czona z Balem Mistrzów Sportu, który trwał do białego rana. Patronat honorowy sprawowało Ministerstwo Sportu i Turystyki. Plebiscyt obejmował trzy kategorie, najpopularniejszy: trener, zawodnik i talent. Go¶ćmi honorowymi byli: Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Anna Krupka oraz gwiazdy polskiego i ¶wiatowego sportu - lekkoatletyki, medali¶ci olimpijscy, ¶wiata i Europy, rekordzi¶ci ¶wiata: Anita Włodarczyk, Władysław Kozakiewicz i Jacek Wszoła. Oni to wraz ze sponsorami wręczali laureatom: statuetki, dyplomy i nagrody. O miejscach w poszczególnych kategoriach decydowały głosy internautów. Zasady plebiscytu były proste: na nominowanych kandydatów głosować można było poprzez facebookowy profil portalu. Plebiscyt trwał od 8 stycznia do 3 lutego 2019 roku. Na każdego kandydata można było oddać tylko jeden głos – wystarczyło wej¶ć na zdjęcie nominowanego sportowca czy trenera i klikn±ć „lubię to!”. Tyle wystarczyło, żeby ulubieniec znalazł się w finałowej trójce.

Z wielk± satysfakcj± informujemy, że w¶ród laureatów znalazła się aż trójka badmintonistów Stali Nowa Dęba. W kategorii talent na drugim miejscu uplasował się Patryk Kopeć (nagrodę za Niego odbierał trener Adam Bunio), a na miejscu trzecim uplasował się Jakub Suszyński (nagrodę za Niego odbierała mama). W kategorii zawodnik na miejscu trzecim uplasował się Mateusz Czachor - kapitan ekstraklasowej drużyny badmintonistów Stali. To kolejne już w tym roku duże wyróżnienie w plebiscytach sportowych, tak dla zawodników i ich rodziców, ale również dla całej sekcji badmintona MKS "Stal" Nowa Dęba.

received_766450833712082.jpeg

20190209_224213.jpg

Na zdjęciach przedstawiciele sekcji badmintona MKS "Stal" Nowa Dęba podczas Finałowej Gali w Dworze Dwikozy.

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 6,690,734 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.