opcja1

Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Turniej badmintona amatorów i weteranów - Małopolska Open By Redson
Napisane przez admin 21/01/2019 13:55     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 71 czytań

Turniej badmintona amatorów i weteranów z cyklu "Małopolska Open By Redson" w różnych kategoriach wiekowych

W Tarnowie w województwie małopolskim z udziałem ponad 60 zawodniczek i zawodników  z różnych regionów Polski rozegrany został kolejny turniej badmintona amatorów i weteranów z cyklu "Małopolska Open By Redson" w różnych kategoriach wiekowych. W zawodach tych po raz kolejny w tym sezonie znakomicie spisali się badmintonowi weterani i amatorzy z Nowej Dęby. W grze pojedynczej mężczyzn weteranów w kategorii powyżej 45 lat po doskonałej grze zwyciężył Tadeusz Szczur, miejsce trzecie wywalczył Jacek Tomasiewicz, a na miejscu siódmym uplasował się Mieczysław Sitko. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Tadeusz wygrał singla mężczyzn w tej kategorii wiekowej trzeci raz z rzędu i jak na razie nie ma sobie równych w tej kategorii wiekowej na badmintonowych kortach w Tarnowie. W grze podwójnej rozgrywanej w formule "Open" pi±te miejsce wywalczył debel mężczyzn: Mieczysław Sitko / Tadeusz Szczur, a na miejscu dziewi±tym uplasował się drugi debel nowodębian: Mateusz Piekarz / Jacek Tomasiewicz. W grze pojedynczej mężczyzn amatorów w kategorii wiekowej do 45 lat dobre czwarte miejsce wywalczył Mateusz Piekarz. Był to już trzeci bardzo dobry występ badmintonowych weteranów i amatorów z Nowej Dęby na tarnowskich kortach. Był to ostatni występ badmintonistów z Nowej Dęby na badmintonowych kortach w 2018 roku. Startowali w różnych miejscach całej Polski, odnosz±c wiele sukcesów tak w startach indywidualnych i drużynowych promuj±c najlepiej jak mogli Miasto i Gminę Nowa Dęba. Był to już 51 rok działalno¶ci sekcji badmintona w ¶rodowisku Miasta i Gminy Nowa Dęba. Teraz czas na zasłużony odpoczynek i regenerację sił przed nowymi sportowymi wyzwaniami, które niesie ze sob± Nowy 2019 Rok.

Na zdjęciach: na najwyższym stopniu podium zwycięzca singla mężczyzn w kategorii wiekowej powyżej 45 lat (open) Tadeusz Szczur, na trzecim stopniu podium Jacek Tomasiewicz.