opcja1

Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Turniej badmintona amatorów i weteranów z cyklu Małopolska Open By Redson w Tarnowie
Napisane przez admin 21/11/2018 10:19     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 69 czytań

Turniej badmintona amatorów i weteranów z cyklu "Małopolska Open By Redson" w Tarnowie

W Tarnowie w województwie małopolskim z udziałem ponad 50 zawodniczek i zawodników  z różnych regionów Polski rozegrany został kolejny turniej badmintona amatorów i weteranów z cyklu "Małopolska Open By Redson" w różnych kategoriach wiekowych.

W zawodach tych znakomicie spisali się badmintonowi weterani i amatorzy z Nowej Dęby. W grze pojedynczej mężczyzn weteranów w kategorii powyżej 45 lat po doskonałej grze zwyciężył Tadeusz Szczur, miejsce trzecie wywalczył Jacek Tomasiewicz, a na miejscu szóstym uplasował się Mieczysław Sitko. W grze podwójnej rozgrywanej w formule "Open" trzecie miejsce wywalczył debel mężczyzn: Mieczysław Sitko / Tadeusz Szczur, a na miejscu pi±tym uplasował się drugi debel nowodębian: Mateusz Piekarz / Jacek Tomasiewicz. W grze pojedynczej mężczyzn amatorów w kategorii wiekowej do 45 lat dobre pi±te miejsce wywalczył Mateusz Piekarz. Był to już drugi bardzo dobry występ badmintonowych weteranów i amatorów z Nowej Dęby na tarnowskich kortach.

Na zdjęciach: na najwyższym stopniu podium zwycięzca singla mężczyzn w kategorii wiekowej powyżej 45 lat (open) Tadeusz Szczur, na trzecim stopniu podium Jacek Tomasiewicz, na trzecim stopniu podium w grze podwójnej debel mężczyzn: Mieczysław Sitko / Tadeusz Szczur.