opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Ogólnopolski Turniej Młodzików Młodszych Podkarpacki Cup w Żyrakowie
Napisane przez admin 26/10/2018 10:52     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 231 czytań


Ogólnopolski Turniej Młodzików Młodszych "Podkarpacki Cup" w Żyrakowie w badmintonie
W miejscowo¶ci Żyraków k/ Dębicy na Podkarpaciu z udziałem 116 zawodniczek i zawodników z 22 klubów całej Polski rozegrany został Ogólnopolski Turniej Młodzików Młodszych, żaków i Dzieci "Podkarpacki Cup" w badmintonie. Bardzo dobrze w zawodach tych spisał się najmłodszy badmintonista Stali Nowa Dęba Krystian W±sik. Ten utalentowany badmintonista młodego pokolenia dwukrotnie stan±ł na podium dla zwycięzców. W grze pojedynczej młodzików młodszych Krystian po bardzo m±drej i ambitnej grze wywalczył trzecie miejsce i br±zowy medal, pozostawiaj±c w pokonanym polu zawodników wyżej rozstawionych. Równie dobrze Krystian spisał się w grze podwójnej młodzików młodszych, w której wspólnie ze swoim partnerem deblowym Bartoszem Kuflem (UKS Orbitek Straszęcin) po dobrej i ambitnej grze wywalczyli trzecie miejsce i br±zowy medal, pozostawiaj±c za sob± deble wyżej rozstawione. Krystian tym samym udowodnił, że jego talent rozwija się w dobrym kierunku i już w chwili obecnej zalicza się do krajowej czołówki w tej kategorii wiekowej.


20181020_205426.jpg

Na zdjęciach Krystian W±sik na podium w Żyrakowie w grze pojedynczej i podwójnej.

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 6,820,602 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.