opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców i Juniorów w badmintonie w Białymstoku
Napisane przez admin 16/10/2018 16:07     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 192 czytań

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców i Juniorów w badmintonie w Białymstoku
W stolicy Podlasia Białymstoku rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Młodzieżowców i Juniorów w badmintonie.
W zawodach tych wystartowali również badmintoniści Stali Nowa Dęba.

Najlepiej z nich spisał się Tymoteusz Malik (wychowanek UKS Trójka Tarnobrzeg), który w grze pojedynczej mężczyzn w kategorii młodzieżowców po bardzo dobrej grze wywalczył trzecie miejsce i brązowy medal. Warto nadmienić, że Tymek dopiero pierwszy rok występuje w tej kategorii wiekowej. Również w tej grze na miejscu siedemnastym uplasował się Szymon Malik. W grze podwójnej mężczyzn w kategorii młodzieżowców na miejscu dziewiątym mistrzostwa ukończył debel: Szymon i Tymoteusz Malikowie. Takie samo miejsce przypadło deblowi: Patryk Kopeć (ABRM Lublin) wychowanek MKS Stal Nowa Dęba / Konrad Płoch (UKS Start Widełka). W grze mieszanej na dziewiątym miejscu uplasował się mixt: Patryk Kopeć (ABRM Lublin) wychowanek MKS Stal Nowa Dęba / Szymaszek Agnieszka (AZS AGH Kraków).

W kategorii juniorów w grze podwójnej juniorek dobre piąte miejsce wywalczył debel dziewcząt: Beata Mycek (Stal Nowa Dęba) / Aleksandra Pająk (MKS Orlicz Suchedniów). W grze mieszanej na miejscu dziewiątym uplasował się mixt juniorów Stali: Rafał Lejko / Beata Mycek. W grze podwójnej juniorów na miejscu dziewiątym mistrzostwa ukończył debel juniorów: Rafał Lejko (Stal Nowa Dęba) / Bartosz Majewski (UKS Junior Wrzosowa). Biorąc pod uwagę, że były to mistrzostwa Polski, w których wystąpili najlepsi aktualnie polscy badmintoniści w tych kategoriach wiekowych, występ badmintonistów Stali w dalekim Białymstoku należy ocenić pozytywnie. Medal wywalczony przez Tymka w tych mistrzostwach jest czwartym medalem zdobytym w roku 2018 przez badmintonistów Stali Nowa Dęba. Zdobyli oni w tym roku łącznie 4 medale: 1 srebrny i 3 brązowe medale na zawodach rangi mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Warto również w tym miejscu z wielką satysfakcją poinformować, że badmintoniści Stali Nowa Dęba zdobyli do tej pory, czyli po 51 - latach swojej działalności w środowisku Nowej Dębie aż 214 medali w zawodach rangi mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych. Dorobek godny uwagi, budzący podziw i szacunek.

20181006_150043.jpg

Na zdjęciach badmintoniści Stali Nowa Dęba na Mistrzostwach Polski Młodzieżowców i Juniorów w badmintonie w Białymstoku
Tymoteusz Malik, Rafał Lejko, Beata Mycek i Szymon Malik.

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorzšdowy Oœrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 6,912,987 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.