opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Mazovia Junior Cup 2018
Napisane przez admin 10/10/2018 12:22     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 209 czytań


Międzynarodowy Turniej Badmintona pod nazw±: "XVIII Mazovia Junior Cup 2018, Międzynarodowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów Młodszych, Młodzików Młodszych i Żaków" w badmintonie w Zielonce k/ Warszawy.


W miejscowo¶ci Zielonka k/ Warszawy z udziałem wszystkich najlepszych badmintonistów Polski oraz Białorusi i Ukrainy rozegrany został Międzynarodowy Turniej Badmintona pod nazw±: "XVIII Mazovia Junior Cup 2018, Międzynarodowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów Młodszych, Młodzików Młodszych i Żaków" w badmintonie.

W zawodach tych nieĽle spisał się młody i utalentowany badmintonista Stali Nowa Dęba młodzik młodszy Krystian W±sik. W bardzo silnej stawce rywali w grze pojedynczej chłopców Krystian wywalczył dobre dziewi±te miejsce. Jak na debiutanta w tak poważnych zawodach, czyli Grand Prix Polski Krystian udowodnił, że posiada duży potencjał i w przyszło¶ci sekcja badmintona będzie miała z tego zawodnika duż± pociechę.

W grze podwójnej młodzików młodszych na miejscu piętnastym uplasował się debel chłopców: Krystian W±sik (Stal Nowa Dęba) / Bartosz Kufel (UKS Orbitek Straszęcin).Na zdjęciu Krystian W±sik na turnieju w Zielonce.


Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 6,690,759 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.