opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

XVI Igrzyska Lekarskie w Zakopanem
Napisane przez admin 26/09/2018 10:13     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 171 czytań
XVI Igrzyska Lekarskie w różnych dyscyplinach sportowych w tym między innymi w badmintonie w ZakopanemW Zakopanem z udziałem przedstawicieli ¶rodowiska medycznego z całej Polski rozegrane zostały XVI Igrzyska Lekarskie w różnych dyscyplinach sportowych, w tym między innymi w badmintonie.
W zawodach tych bardzo dobrze spisał się jedyny przedstawiciel ¶rodowiska medycznego z Nowej Dęby, na co dzień lekarz chirurg Łukasz W±sik.
Nowodębianin spisał się znakomicie i wywalczył dwa medale. W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii wiekowej powyżej 35 lat Łukasz wywalczył trzecie miejsce  i br±zowy medal. Jeszcze lepiej spisał się w grze podwójnej mężczyzn w kategorii wiekowej powyżej 35 lat, gdzie wspólnie z Jakubem Florkiem (Tarnów) wywalczyli drugie miejsce i srebrny medal.
To kolejne już medale wywalczone przez Łukasza w zawodach rangi mistrzowskiej polskiego ¶rodowiska medycznego.

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 6,820,860 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.