opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

XIII Międzynarodowe Sportowe Mistrzostwa Polski w Gorlicach
Napisane przez admin 13/09/2018 11:53     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 192 czytań
XIII Międzynarodowe Sportowe Mistrzostwa Polski Pracowników Samorz±dowych, Radnych i Parlamentarzystów w różnych dyscyplinach sportowych, w tym między innymi w badmintonie w Gorlicach.W Gorlicach w Małopolsce z udziałem zawodniczek i zawodników z trzech państw: Słowacji, Ukrainy i Polski rozegrane zostały XIII Międzynarodowe Sportowe Mistrzostwa Polski Pracowników Samorz±dowych, Radnych i Parlamentarzystów w różnych dyscyplinach sportowych, w tym między innymi w badmintonie.

Bardzo dobrze w mistrzostwach tych spisał się jedyny przedstawiciel województwa podkarpackiego, na co dzień pracownik Samorz±dowego O¶rodka Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie, jednocze¶nie trener badmintonistów Stali Nowa Dęba Adam Bunio. W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii wiekowej powyżej 45 lat ten 59 - letni już zawodnik wywalczył trzecie miejsce i br±zowy medal. Wyprzedzili go dużo młodsi rywale: zwycięzca tej kategorii 45 - letni Jarosław Górski (Gorlice) oraz 50 - letni Paweł Sarek (Kielce), który wywalczył drugie miejsce. Warto zaznaczyć, że nowodębianin do tej pory w tych mistrzostwach wywalczył 6 medali: 4 złote, 1 srebrny i 1 br±zowy i mimo upływu lat ci±gle imponuje znakomit± form±.

20180908_123254.jpg

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 6,820,884 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.