opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Trampkarze na Narodowym!
Napisane przez admin 20/06/2018 12:22     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 766 czytań


W ubiegłym tygodniu drużyna trampkarzy MKS STAL Nowa Dęba dopingowała naszą reprezentację na Stadionie Narodowym w ostatnim meczu kontrolnym przed wylotem na Mistrzostwa Świata do Rosji. Zarówno kibice jak i drużyna spisali się rewelacyjnie. Pierwsi dopingowali przez pełne 90 minut, a drudzy odwdzięczyli się dobrą grą i pewnym zwycięstwem nad Litwą 4 : 0.

IMG-855ac1dcf9a4a6becd1c817f9f6192dd-V.jpg


IMG-fd8b8236c6ef0df9f25c3ba230d978bb-V.jpg


Nasz klub otrzymał bilety z puli Polskiego Związku Piłki Nożnej, które w liczbie 200 sztuk na województwo zostały rozdysponowane przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej.   Stal Nowa Dęba została doceniona przez Władze Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, który przydzielił bilety tym klubom, które szkolą najwięcej młodzieży  i mają najwięcej zgłoszonych grup rozgrywkowych w Okręgowym Związku Piłki Nożnej.  Jest to niewątpliwie ogromne wyróżnienie ponieważ bilety otrzymało 10 drużyn na blisko 700 zarejestrowanych w Podkarpackim Związku.

Wręczenie biletów odbyło się w Hotelu Rzeszów na specjalnie zwołanej konferencji prasowej podczas której wyróżniono również zwycięzców ogólnopolskiego turnieju o Puchar Tymbarku. Stal Nowa Dęba była reprezentowana przez Prezesa Damiana Diektiarenko oraz zawodników Patryka DudziakaMiłosza Barana. Wręczenia dokonał Senator RP - Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Pan Mieczysław Golba.

DSC_0363.JPG


Zarząd MKS STAL Nowa Dęba pragnie podziękować władzom Okręgowego i Podkarpackiego ZPN za cenne dla nas wyróżnienie i otrzymane bilety. Podziękowania kierujemy również w stronę Tomasza Wolana - członka zarządu Podokręgu Stalowa Wola, który zgłosił naszą drużynę z okręgu Stalowa Wola.

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorzšdowy Oœrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 6,611,110 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.