opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

123 FZ Forza Grand Prix Mielca w badmintonie
Napisane przez admin 18/06/2018 16:30     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 256 czytań


123 FZ Forza Grand Prix Mielca w badmintonie w Mielcu - turniej "Masters 2017/2018." i Turniej Zamknięcia sezonuW Mielcu rozegrany został 123 FZ Forza Grand Prix Mielca w badmintonie. Rozegrane zostały turnieje "Masters" we wszystkich kategoriach wiekowych oraz Turniej Zamknięcia sezonu 2017/2018. W mieleckim turnieju kończ±cym zmagania badmintonistów na Podkarpaciu znakomicie spisali się badmintonowi weterani i amatorzy z Nowej Dęby, którzy po raz kolejny i tradycyjnie w tym sezonie nadawali ton zmaganiom na mieleckich kortach. W turnieju "Masters" w grze pojedynczej w kategorii "Old boys" pierwsze miejsce wywalczył Tadeusz Szczur, drugie miejsce przypadło Mieczysławowi Sitko, na miejscu trzecim uplasował się Adam Bunio, a na miejscu czwartym turniej ukończył Jacek Tomasiewicz. O ostatecznym wyniku rywalizacji na podium, która była bardzo zacięta i stała na wysokim poziomie sportowym, zdecydował bilans setów pomiędzy czołow± trójk± graczy. Klasyfikację generaln± w tej kategorii wiekowej w sezonie 2017/2018 wygrał Tadeusz Szczur, na drugim miejscu uplasował się Adam Bunio, a trzecie miejsce przypadła Jackowi Tomasiewiczowi.

W turnieju 'Masters" w grze podwójnej rozgrywanej w formule "open" drugie miejsce wywalczył debel mężczyzn Mieczysław Sitko / Jacek Tomasiewicz, na miejscu trzecim uplasował debel Adam Bunio / Tadeusz Szczur, a na miejscu pi±tym rywalizację ukończył trzeci debel z Nowej Dęby Sylwester Bunio / Mateusz Piekarz.

Klasyfikację generaln± w tej kategorii w sezonie 2017/2018 wygrał najstarszy wiekowo w całej stawce rywali debel: Adam Bunio / Tadeusz Szczur, na miejscu trzecim uplasował się debel: Mieczysław Sitko / Jacek Tomasiewicz, a na miejscu pi±tym rywalizację ukończył debel: Sylwester Bunio / Mateusz Piekarz. Bardzo dobr± postawę zademonstrowali w Turnieju Zamknięcia sezonu 2017/2018 badmintonowi amatorzy z Nowej Dęby. Turniej rozgrywany był w grze pojedynczej. Bardzo dobre drugie miejsce wywalczył Sylwester Bunio, a na trzecim miejscu uplasował się Mateusz Piekarz.

Warto odnotować, że miejsca wywalczone na podium przez Adama Bunio, najstarszego uczestnika mieleckich zmagań w sezonie 2017/2018 to już w sumie 196 raz w ci±gu 14 lat, gdy staje na podium w turniejach mieleckich. Był to mocny akord na zakończenie pierwszej połowy badmintonowego sezonu w wykonaniu tym razem badmintonowych weteranów i amatorów z Nowej Dęby. Badmintoni¶ci do sportowej rywalizacji na badmintonowych kortach całej Polski powróc± we wrze¶niu.

20180616_180325.jpg

Na zdjęciu badmintonowi amatorzy i weterani z Nowej Dęby po ceremonii dekoracji w Mielcu, stoj± od lewej strony: Sylwester Bunio, Mateusz Piekarz, Jacek Tomasiewicz, Mieczysław Sitko, Tadeusz Szczur i Adam Bunio.

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 6,610,876 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.