opcja1

Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Wysokie zwycięstwo seniorów
Napisane przez admin 11/06/2018 16:21     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 404 czytań

W meczu 32 kolejki V ligi okręgowej drużyna Stali Nowa Dęba odniosła efektowne zwycięstwo nad Olimpi± Pysznic± 7:1

Już w 15 minucie pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się Marcin Szlęzak pewnie wykorzystuj±c jedenastkę podyktowan± za zagranie ręk± w polu karnym. Zaledwie po pięciu minutach Stal prowadziła już 2 : 0. Efektownym uderzeniem z lewej nogi w samo okienko popisał się Kamil Serafin. Mimo kilku dogodnych okazji z obu stron wynik do przerwy nie uległ już zmianie. Prawdziwe strzelanie stalowcy urz±dzili w drugiej połowie, w której  zaaplikowali przyjezdnym jeszcze pięć bramek.  Na listę strzelców wpisali się kolejno : Wilk, Milanowski x2, Franuszkiewicz oraz Surdy. Na uwagę zasługuj± dwie pięknie bramki Milanowskiego, który tego dnia był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem na boisku.  Go¶cie zdołali odpowiedzieć tylko raz wykorzystuj±c bł±d w defensywie naszych obrońców.

Stal Nowa Dęba - Olimpia Solo Pysznica 7:1 (2:0)

1 : 0 - Szlęzak 15'
2 : 0 - Serafin 20'
3 : 0 - Wilk 47'
3 : 1 - Młynarczyk 57'
4 : 1 - Milanowski 63'
5 : 1 - Milanowski 76'
6 : 1 - Franuszkiewicz 70'
7 : 1 - Surdy 82'

STAL: Maliborski, Diektiarenko, Kotrych, Karnat, Peret, Milanowski, Szkodziński, Serafin, Surdy, Szlęzak, Wilk