opcja1

Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

VI Mistrzostwa Polski Lekarzy w badmintonie w Łodzi
Napisane przez admin 28/05/2018 13:45     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 162 czytań

W Łodzi pod patronatem Naczelnej Izby Lekarskiej oraz Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi rozegrane zostały VI Mistrzostwa Polski Lekarzy w badmintonie.

W mistrzostwach bardzo dobrze spisała się dwójka przedstawicieli ¶rodowiska medycznego z Tarnobrzega i Nowej Dęby. W grze podwójnej mężczyzn w kategorii wiekowej do 45 lat pierwsze miejsce złoty medal i tytuł mistrzowski wywalczyła para: Wojciech Kurzyński (Tarnobrzeg - na co dzień badmintonista Stali Nowa Dęba, wychowanek UKS Trójka Tarnobrzeg oraz student trzeciego roku Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakwie) / Przemysław Wojciechowski (ŁódĽ), a trzecie miejsce i br±zowy medal wywalczył debel mężczyzn: Łukasz W±sik (Nowa Dęba, na co dzień lekarz chirurg) / Robert Bibik (ŁódĽ - lekarz med.). W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii do 35 lat trzecie miejsce i br±zowy medal wywalczył Wojciech Kurzyński. Mistrzostwa stały na bardzo wysokim poziomie sportowym, a dzięki Wojtkowi i Łukaszowi przyniosły kolejne medale dla nowodębskiego badmintona tym razem w kategorii medycyna.

Na zdjęciu badmintoni¶ci medycy: z Nowej Dęby - Łukasz W±sik i Tarnobrzega - Wojciech Kurzyński na podium dla zwycięzców w grze podwójnej na Mistrzostwach Polski Lekarzy w Łodzi.