opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

VI Mistrzostwa Polski Lekarzy w badmintonie w Łodzi
Napisane przez admin 28/05/2018 13:45     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 264 czytańVI Mistrzostwa Polski Lekarzy w badmintonie w Łodzi


W Łodzi pod patronatem Naczelnej Izby Lekarskiej oraz Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi rozegrane zostały VI Mistrzostwa Polski Lekarzy w badmintonie.

W mistrzostwach bardzo dobrze spisała się dwójka przedstawicieli ¶rodowiska medycznego z Tarnobrzega i Nowej Dęby. W grze podwójnej mężczyzn w kategorii wiekowej do 45 lat pierwsze miejsce złoty medal i tytuł mistrzowski wywalczyła para: Wojciech Kurzyński (Tarnobrzeg - na co dzień badmintonista Stali Nowa Dęba, wychowanek UKS Trójka Tarnobrzeg oraz student trzeciego roku Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakwie) / Przemysław Wojciechowski (ŁódĽ), a trzecie miejsce i br±zowy medal wywalczył debel mężczyzn: Łukasz W±sik (Nowa Dęba, na co dzień lekarz chirurg) / Robert Bibik (ŁódĽ - lekarz med.). W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii do 35 lat trzecie miejsce i br±zowy medal wywalczył Wojciech Kurzyński. Mistrzostwa stały na bardzo wysokim poziomie sportowym, a dzięki Wojtkowi i Łukaszowi przyniosły kolejne medale dla nowodębskiego badmintona tym razem w kategorii medycyna.

received_10216321859629646_1527023657044.jpeg

Na zdjęciu badmintoni¶ci medycy: z Nowej Dęby - Łukasz W±sik i Tarnobrzega - Wojciech Kurzyński na podium dla zwycięzców w grze podwójnej na Mistrzostwach Polski Lekarzy w Łodzi.

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 6,611,071 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.