opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

122 FZ Forza Grand Prix Mielca Amatorów i Weteranów w badmintonie
Napisane przez admin 21/05/2018 14:40     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 253 czytań


122 FZ Forza Grand Prix Mielca Amatorów i Weteranów w badmintonie

W Mielcu rozegrany został już 122 FZ Forza Grand Prix Mielca Amatorów i Weteranów w badmintonie.
Rywalizacja przebiegała w wielu kategoriach wiekowych w grach pojedynczych i podwójnych, a na mieleckich kortach rywalizowali zawodnicy i zawodniczki w różnym przedziale wiekowym, od tych najmłodszych aż po amatorów i weteranów.
I znowu tradycyjnie prym w tej rywalizacji wiedli badmintonowi weterani z Nowej Dęby. W kategorii "Old boys" w grze pojedynczej mężczyzn znowu całe podium dla  badmintonowych weteranów z Nowej Dęby. W sposób bezdyskusyjny zwyciężył Tadeusz Szczur odnosz±c komplet zwycięstw. Drugie miejsce przypadło Jackowi Tomasiewiczowi, trzecie miejsce Mieczysławowi Sitko, a na miejscu czwartym uplasował się Adam Bunio. Rywalizacji o miejsca od drugiego do czwartego była bardzo zacięta, a o ostatecznej klasyfikacji zdecydował bilans setów. W grze podwójnej rozgrywanej tradycyjnie w formule open w silnej stawce rywali bardzo dobre drugie miejsce wywalczył najstarszy wiekowo w całej  stawce rywali debel nowodębian Adam Bunio / Tadeusz Szczur, pozostawiaj±c w pokonanym polu wiele młodszych par. Na miejscu dziewi±tym uplasował się drugi debel z Nowej Dęby Mieczysław Sitko / Jacek Tomasiewicz. Najlepszym zawodnikiem mieleckich zmagań okazał się nowodębianin Tadeusz Szczur. Serdeczne gratulacje dla Tadeusza. Warto również nadmienić, że dzięki dobrej postawie w tej edycji Grand Prix, Adam Bunio jest najbardziej utytułowanym uczestnikiem mieleckich zmagań w całej ich historii i ma już na swoim koncie 124 zwycięstwa i już 194 razy stawał na podium dla zwycięzców.

20180519_150911.jpg

Na zdjęciu badmintonowi weterani z Nowej Dęby podczas 122 FZ Forza Grand Prix Mielca, stoj± od lewej strony: Jacek Tomasiewicz, Tadeusz Szczur, Mieczysław Sitko i Adam Bunio.

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 6,610,932 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.