opcja1

Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych)w badmintonie
Napisane przez admin 21/05/2018 14:36     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 170 czytań

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych) w badmintonie

W Wielkopolsce w miejscowo¶ci Tarnowo Podgórne rozegrany został finał XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w badmintonie (Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych). W mistrzostwach znakomicie spisał się młody, utalentowany badmintonista Stali Nowa Dęba, członek szerokiej kadry Polski Juniorów U - 19 Jakub Suszyński. Kuba w grze podwójnej juniorów młodszych wspólnie ze swoim partnerem Adamem Bibikiem (Sportowa Politechnika Gdańsk) wywalczyli trzecie miejsce i br±zowy medal. W grze pojedynczej juniorów młodszych Kuba do¶ć niespodziewanie, ale zasłużenie dotarł do ćwierćfinału i w sumie wywalczył pi±te miejsce. Wyniki Kuby na tych mistrzostwach byłyby zapewne jeszcze lepsze, gdyby nie kontuzja prawej nogi (naci±gnięte ¶cięgno Achillesa) co spowodowało, że musiał się z rywalizacji o lepsze miejsca wycofać. Medal Jakuba to kolejny, duży sukces tego młodego zawodnika.