opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

120 FZ Forza Grand Prix Mielca amatorów i weteranów w badmintonie
Napisane przez admin 12/03/2018 13:50     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 282 czytań


120 FZ Forza Grand Prix Mielca amatorów i weteranów w badmintonie

Trwa doskonała passa badmintonowych weteranów z Nowej Dęby na mieleckich kortach. W Mielcu rozegrany został 120 już turniej badmintona FZ Forza Grand Prix Mielca Amatorów i Weteranów. W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii "Old boys" znowu całe podium dla graczy z Nowej Dęby. Pierwsze miejsce wywalczył Tadeusz Szczur, drugie miejsce przypadło Jackowi Tomasiewiczowi, na miejscu trzecim uplasował się Adam Bunio, a miejsce czwarte zaj±ł Mieczysław Sitko. W grze podwójnej rozgrywanej tradycyjnie w formule open po znakomitej grze zwyciężył najstarszy wiekowo w całej stawce rywali debel: Adam Bunio / Tadeusz Szczur, a na miejscu trzecim uplasował się drugi debel z Nowej Dęby: Mieczysław Sitko / Jacek Tomasiewicz. Najlepszym zawodnikiem tej edycji okazał się zdobywca dwóch pierwszych miejsc Tadeusz Szczur. Na podkre¶lenie zasługuje też postawa najstarszego od paru już edycji uczestnika tych turniejów Adama Bunio, który już po raz 122 zanotował na swoim koncie zwycięstwo oraz 191 raz stan±ł na podium dla zwycięzców od pocz±tku trwania mieleckich turniejów, czyli od ponad 12 lat.

20180310_152611.jpg

Na zdjęciu badmintonowi weterani z nowej Dęby podczas 120 FZ Forza w Mielcu, stoj± od lewej strony: Mieczysław Sitko, Adam Bunio, Tadeusz Szczur i Jacek Tomasiewicz.

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 6,243,511 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.