opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Trzecie miejsce Adama Bunio w plebiscycie portalu rta24.eu na najpopularniejszych trenerów
Napisane przez admin 12/03/2018 13:46     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 273 czytań


Trzecie miejsce Adama Bunio w plebiscycie portalu rta24.eu na najpopularniejszych trenerów
Z wielk± satysfakcj± informujemy, że trener badmintonistów Stali Nowa Dęba Adam Bunio głosami internautów i czytelników znalazł się w doborowym gronie trzech najpopularniejszych trenerów w II Plebiscycie Sportowym portalu rta 24.euwarto wiedzieć więcej.

Trzecie miejsce zaj±ł Adam Bunio, trener sekcji badmintona Stal Nowa Dęba, a sukces tego szkoleniowca w tym Plebiscycie, to przede wszystkim wielkie wyróżnienie dla sekcji badmintona, która w minionym roku 2017, roku Złotego Jubileuszu 50 - lecia swojego istnienia, zanotowała największe sukcesy. Zagłosowało na niego 145 osób.

Wychował wiele pokoleń zawodników, jego podopieczni od lat donosz± sukcesy zarówno na turniejach w ogólnopolskich, jak i zagranicznych. W ubiegłym roku jego podopieczni między innymi czterokrotnie wywalczyli tytuł Mistrza Polski na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów. Jeden z jego podopiecznych, Tymoteusz Malik został uznany najlepszym polskim badmintonist± w kategorii juniorów w 2017 roku, maj±c na swoim koncie zdobytych 6 medali na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów (3 złote i 3 br±zowe). Adam Bunio jest wielokrotnym medalist±:  Mistrzostw Polski Weteranów, Trenerów, Nauczycieli i Pracowników O¶wiaty, a także Radnych, Parlamentarzystów i Pracowników Samorz±dowych.

20180307_192316.jpg

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 6,243,409 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.