opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Grand Prix Polski Gold Juniorów w badmintonie w Głubczycach
Napisane przez admin 12/03/2018 13:42     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 188 czytań


Grand Prix Polski Gold Juniorów w badmintonie w Głubczycach


W Głubczycach z udziałem wszystkich najlepszych aktualnie polskich badmintonistów w kategorii juniorów rozegrany został Grand Prix Polski Gold Juniorów w badmintonie.

Dobrze w tych zawodach spisał się młody badmintonista Stali Nowa Dęba Jakub Suszyński, który w tym prestiżowym turnieju wyst±pił w trzech grach. W grze pojedynczej Kuba uplasował się na siedemnastym miejscu.  Lepiej Kubie poszło w grze mieszanej, gdzie wspólnie ze swoja partnerk± Marcelin± Franczuk (Sportowa Politechnika Gdańsk) wywalczyli dobre dziewi±te miejsce. Najlepiej Kuba spisał się w grze podwójnej juniorów, w której wspólnie z Kajetanem Jeziakiem (PTS Puszczykowo) wywalczyli bardzo dobre szóste miejsce w bardzo sinej stawce rywali. Na szczególne podkre¶lenie zasługuje fakt, że Kuba jest dopiero drugi rok juniorem młodszym, a już tak dobrze radzi sobie w kategorii dużo starszej, jak± s± juniorzy. Kuba to także aktualny członek szerokiej kadry Polski Juniorów U - 19.

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 6,243,547 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.