opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

117 Grand Prix Forza Mielca w badmintonie
Napisane przez admin 03/01/2018 15:12     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 364 czytań


117 Grand Prix Forza Mielca w badmintonieW Mielcu rozegrany został ostatni w tym roku turniej 117 Grand Prix Forza Mielca w badmintonie.
Doskonale spisali się w nim badmintonowi weterani z Nowej Dęby.
W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii "Old boys" pierwsze miejsce wywalczył Jacek Tomasiewicz, a na trzecim miejscu uplasował się Tadeusz Szczur. Zwycięstwo Jacka jak najbardziej zasłużone i długo wyczekiwane. Miejsce pi±te zaj±ł Mieczysław Sitko.
W grze podwójnej rozgrywanej w formule open drugie miejsce wywalczył debel: Mieczysław Sitko / Jacek Tomasiewicz, a na miejscu trzecim uplasował się debel kombinowany: Tadeusz Szczur / Grzegorz Widła.
W zawodach nie uczestniczył trener badmintonistów Stali Adam Bunio, którego zatrzymały obowi±zki trenerskie.
Był to ostatni jakże mocny badmintonowy akord w 2017 roku w wykonaniu badmintonistów z Nowej Dęby, którzy tak znakomicie uczcili złoty jubileusz 50 - lecia istnienia sekcji badmintona w ¶rodowisku Miasta i Gminy Nowa Dęba.
Teraz czas i pora na zasłużony, ¶wi±teczno - noworoczny wypoczynek i relaks w gronie rodziny.

CAM00086.jpg

Na zdjęciu trójka badmintonowych muszkieterów na 117 Grand Prix Forza w Mielcu, stoj± od lewej strony: Jacek Tomasiewicz, Mieczysław Sitko i Tadeusz Szczur.

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 6,243,746 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.