opcja1

Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Grand Prix Polski Gold Juniorów Młodszych w Suchednowie
Napisane przez admin 22/11/2017 16:36     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 136 czytań

Grand Prix Polski Gold Juniorów Młodszych w badmintonie w Suchednowie

W Suchedniowie na Kielecczyźnie z udziałem wszystkich najlepszych zawodniczek i zawodników rozegrany został najwyżej punktowany w Polsce  w tej kategorii wiekowej Grand Prix Polski Gold Juniorów Młodszych w badmintonie.

Rewelacyjnie w tych zawodach spisał się 15 - letni badmintonista Stali Nowa Dęba Jakub Suszyński, członek Kadry Polski Juniorów U - 17. W grze mieszanej Kuba wraz ze swoją partnerką mixtową Arianną Biel (UKS Unia Bieruń) wywalczyli doskonałe drugie miejsce. W grze podwójnej juniorów młodszych debel chłopców; Jakub Suszyński (Stal Nowa Dęba) / Adam Bibik (AZS UM Łódź) wywalczył znakomite drugie miejsce. Kuba po wcześniejszych dobrych startach, tym razem wspiął się na wyżyny swoich możliwości i stanął dwukrotnie na drugim stopniu podium dla zwycięzców na najważniejszych zawodach badmintonowych w Polsce, poprzedzających Mistrzostwa Polski w tej kategorii wiekowej. Tak dobry start tego utalentowanego badmintonisty z Nowej Dęby napawa dużym optymizmem przed czekającymi Go Indywidualnym Mistrzostwami Polski Juniorów Młodszych, które w połowie grudnia jeszcze w tym roku zostaną rozegrane na Dolnym Śląsku w Lubinie.

Na zdjęciu badmintonista Stali Nowa Dęba Jakub Suszyński na badmintonowym podium w Suchedniowie.