opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Finał Wojewódzkiej Licealiady w Nowej Dębie
Napisane przez admin 22/11/2017 10:47     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 324 czytań

Finał Wojewódzkiej Licealiady (Drużynowe Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Szkół Średnich) w badmintonie w Nowej Dębie

W Nowej Dębie rozegrany został Finał Wojewódzkiej Licealiady (Drużynowe Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Szkół Średnich) w badmintonie. Na starcie tych mistrzostw stanęło po 8 najlepszych drużyn dziewcząt i chłopców z województwa podkarpackiego, wyłonionych w drodze eliminacji.

Doskonale w tych zawodach spisały się zespoły dziewcząt i chłopców z Zespołu Szkół Nr 2 w Nowej Dębie.
Drużyna dziewcząt grająca w składzie: Beata Mycek, Natalia Róg i Zofia Tomczyk zdecydowanie wygrała całe mistrzostwa w przysłowiowych cuglach, nie tracąc nie tylko żadnego punktu, ale nawet ani jednego seta, co jest swojego rodzaju ewenementem w całej historii tych zawodów. Drużyna chłopców grająca w składzie: Rafał Lejko i Patryk Róg wywalczyła trzecie miejsce. Warto podkreślić, że miejsce drugie wywalczył zespół chłopców Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Tarnobrzegu, grający w składzie: Tymoteusz Malik i Jakub Sagan.

Warto nadmienić, że wszyscy wymienieni oprócz Jakuba Sagana, to na co dzień badmintoniści Stali Nowa Dęba.
Puchary, dyplomy i medale zwycięskim drużynom wręczali: Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba Wiesław Ordon, Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 w Nowej Dębie Iwona Strojek i Dyrektor Biura Podkarpackiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Rzeszowie Jacek Bigus.
Piękny gest w stosunku do Tymoteusza Malika oraz Jego taty, a zarazem pierwszego trenera z UKS Trójka Tarnobrzeg Piotra Malika wykonał Zarząd MKS Stal Nowa Dęba.
Przed rozpoczęciem finałowych zmagań z rąk prezesa MKS Stal Nowa Dęba Damiana Diektiarenko, Tymek za wybitne osiągnięcia sportowe w 2017 roku ( 4 medale - 1 złoty i 3 srebrne, mistrzostw Polski Juniorów oraz 15 miejsce w drużynie i 17 w deblu na Mistrzostwach Świata Juniorów w Indonezji) otrzymał pamiątkowy grawerton, a jego tata Piotr list gratulacyjny.


20171113_151305.jpg

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorzšdowy Oœrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 6,243,484 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.