opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA LI NING CZECH OPEN 2017 W BRNIE
Napisane przez admin 02/10/2017 11:18     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 204 czytańMiędzynarodowe Mistrzostwa Czech Seniorów "Li - Ning Czech open 2017" w badmintonie w Brnie w Czechach


W Czechach w miejscowo¶ci Brno rozegrany został kolejny wielki turniej Międzynarodowe Mistrzostwa Czech Seniorów "Li - Ning Czech open 2017" w badmintonie.
Na starcie mistrzostw stanęło prawie 300 zawodniczek i zawodników z 30 państw z całego ¶wiata. W tej liczbie również reprezentacja Polski seniorów, w w¶ród nich badmintonista Stali Nowa Dęba Tymoteusz Malik, który tym samym zaliczył kolejny już w tym roku start na europejskich badmintonowych kortach.
O randze tego mistrzowskiego turnieju ¶wiadczy fakt, że aby dostać się do turnieju głównego trzeba było przebrn±ć przez bardzo silnie obsadzone kwalifikacje.
Niestety kwalifikacji tych w bardzo silnej stawce rywali nie przeszedł reprezentacyjny debel juniorów: Tymoteusz Malik (Stal) / Robert Cybulski (UKS Unia Bieruń).
Jednak było to dobre przetarcie przed zbliżaj±c± się najważniejsz± imprez± juniorsk± ¶wiata.
Do¶wiadczenie jakie zdobyli juniorzy w tych mistrzostwach powinno zaprocentować na Mistrzostwach ¦wiata Juniorów, które w dniach 16 - 22.10.2017r. rozegrane zostan± w Indonezji.Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba
DEZAMET

DREBUD Profund Sp. z o.o.
BEGG Sp. z o.o.


Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 5,616,103 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.