opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

114 Turniej FZ Forza Grand Prix Mielec w badmintonie.
Napisane przez admin 18/09/2017 09:20     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 274 czytań


114 Turniej FZ Forza Grand Prix Mielec w badmintonie.


Znakomicie zainaugurowali nowy sezon rozgrywkowy 2017/2018 badmintonowi weterani i amatorzy z Nowej Dęby.
Bardzo dobrze spisali się oni w 114 Turnieju FZ Forza Grand Prix Mielec w badmintonie. Od nowego sezonu 2017/2018 zmienił się sponsor mieleckich turniejów. Sponsoring nad turniejem przejęła firma FZ Forza.


W grze pojedynczej w kategorii "Old boys" całe podium dla weteranów z Nowej Dęby. Zwyciężył w doskonałym stylu 49 - letni Tadeusz Szczur, drugie miejsce wywalczył 58 - letni Adam Bunio (najstarszy obecnie uczestnik mieleckich zmagań), a miejsce trzecie przypadło 47 - letniemu Jackowi Tomasiewiczowi. Na miejscu piątym uplasował się 51 - letni Mieczysław Sitko.

W grze podwójnej rozgrywanej w formule open zwyciężył debel rodzinny z Tarnobrzega Piotr Malik / Tymoteusz Malik, który w wielkim finale po grze stojącej na wysokim poziomie, pokonał debel oldbojów z Nowej Dęby: Adam Bunio / Tadeusz Szczur. Na miejscu piątym uplasował się kolejny debel oldbojów z Nowej Dęby: Mieczysław Sitko / Jacek Tomasiewicz, a miejsce dziewiąte przypadło deblowi amatorów z Nowej Dęby: Mateusz Piekarz / Łukasz Wąsik.
W grze pojedynczej w kategorii "Runners up" dziewiąte miejsce przypadło Łukaszowi Wąsikowi z Nowej Dęby.
W grze pojedynczej rozgrywanej w formule open drugie miejsce zajął tarnobrzeżanin Tymoteusz Malik,  na co dzień badmintonista Stali Nowa Dęba.

Warto też podkreślić, że dwa razy wywalczone podium trenera Adama Bunio w tych zawodach, to już 184 w 12 - letniej historii trwania tych turniejów. Z wielką satysfakcją należy odnotować fakt, że to kolejny znaczący wkład badmintonowych weteranów i amatorów z Nowej Dęby w obchody złotego jubileuszu istnienia sekcji badmintona w środowisku Nowej Dęby, który to jubileusz w 2017 roku obchodzimy.

20170916_164417.jpg

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorzšdowy Oœrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 7,019,616 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.