opcja1

Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Efektowne zwycięstwo STALI w Zarzeczu
Napisane przez admin 14/08/2017 11:40     1 komentarz ·   Bookmark and Share 1128 czytań

Drużyna Stali Nowa Dęba w swoim pierwszym meczu V ligi podokręgu Stalowa Wola pokonała zespół KP Zarzecze 5 : 1.

Pierwsza bramka padła bardzo szybko bo już w 3 minucie spotkania po efektownej akcji drużyny i mocnym precyzyjnym strzale w długi róg bramkarza gospodarzy pokonał Konrad Szypuła. Drugi gol to również trafienie Konrada, który w sporym zamieszaniu w polu karnym po strzale Kamila Serafina pewn± dobitk± pokonał ponownie Bramkarza gospodarzy. Po zmianie stron miejscowi w 50 minucie zdobyli kontaktowego gola, który wprowadził sporo nerwowo¶ci w szeregach Stali.  Na szczę¶cie zaledwie 3 minuty póĽniej po solowej akcji w efektowny sposób golkipera gospodarzy przelobował Kamil Serafin. Kolejne minuty to już zdecydowana przewaga stalowców, czego efektem były kolejne dwa gole. Najpierw w 70 minucie swoje premierowe trafienie zaliczył Marcin Szlęzak, który na boisku pojawił się w drugiej połowie. Przed swoim pierwszym trafieniem Marcin strzelił jeszcze dwie bramki, których sędzia niestety nie uznał sugeruj±c się pozycj± spalon± zawodnika, którego zdecydowanie w 2 sytuacji nie było. Wynik spotkania na 5 - 1 w 80 minucie ustalił Kamil Serafin, który mocnym strzałem z dystansu po raz drugi tego dnia pokonał bramkarza miejscowych.

KP Zarzecze - STAL NOWA DĘBA  1 : 5

0 : 1 Konrad Szypuła  3'
0 : 2 Konrad Szypuła  31'
1 : 2  50'
1 : 3 Kamil Serafin  53'
1 : 4 Marcin Szlęzak   75'
1 : 5 Kamil Serafin  80'

STAL: Tomczyk - Diektiarenko, Kotrych, Dudziak, Franuszkiewicz - Serafin Sz (Horodeński 89'), Milanowski, Serafin K (Kos 81') - Domagała, Szypuła (Górak 70'), Wilk (Szlęzak 46')