opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Przekaż 1 procent podatku na STAL
Napisane przez joker 21/01/2016 09:48     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 2435 czytań

Drodzy Mieszkańcy Miasta i Gminy Nowa Dęba, Rodzice oraz Sympatycy MKS STAL Nowa Dęba.


Rozpoczął się okres, w którym musimy rozliczyć się podatkowo za ubiegły rok 2015. Podobnie jak w roku poprzednim mają Państwo możliwość przekazania 1% swojego podatku na rzecz swojego lokalnego klubu sportowego, który na dzień dzisiejszy skupia blisko 300 zawodników z różnych sekcji oraz kategorii wiekowych, a w swoich szeregach m.in. mistrzów, jak i vice mistrzów Polski. Uzyskane środki zostaną przeznaczone w całości na doposażenie sprzętowe (buty, piłki, komplety sportowe) naszych najmłodszych zawodników grających w grupach początkowego szkolenia, dzięki czemu od najmłodszych lat będą mogli trenować i reprezentować Nasz Klub w odpowiednich warunkach oraz niezbędnym do tego sprzęcie sportowym. W poprzednim roku dzięki 1% podatku udało nam się pozyskać ponad 1500 zł za co bardzo serdecznie dziękujemy i liczymy, że w tym roku wynik ten będzie jeszcze lepszy.


Podejmując pozytywną decyzję o wsparciu naszego Klubu zapewniamy, że wszystkie środki finansowe zostaną wykorzystane wyłącznie na działalność statutową Stowarzyszenia.

 

Liczymy na Państwa przychylność.

Ze sportowym pozdrowieniem

Zarząd MKS STAL Nowa Dębaplakat_1procent.jpg


Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorzšdowy Oœrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 7,111,179 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.